Hledejte nejlepší nabídky letenek

Spojené arabské emiráty Desert Safari

Dovolená Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou zajímavou dovolenkovou destinací pro všechny, kteří rádi objevují nové kultury a zvyky. Jistě si oblíbíte i možnosti cestování v písečných dunách, a právě v tomto směru vám nabízí mnoho lákadel safari v poušti.

Desert Safari patří k nejvyhledávanějším turistickým atrakcím Spojených arabských emirátů. Tento zážitek vám umožní prožít naprosto jedinečnou a exotickou dovolenou, kterou jistě nezapomenete. V průběhu celodenního programu se vám nabídne mnoho dobrodružství, zažijete víru adrenalinu a budete mít možnost poznat místní zvyky a kulturu.

Den začíná odvozem z vašeho hotelu, a to většinou kolem poledne. Následuje cesta do pouště, kde vás přivítají zkušení řidiči a dobrodruští průvodci. Na místě si můžete vypůjčit nejmodernější quad, nebo skůtr na písečné duny a aktivně prozkoumat okolí.

Proč nevyzkoušet jízdu na velbloudech, která patří k autentickému zážitku na poušti? Přibližně jeden kilometr mimo areál se můžete vydat na velbloudím hřbetě. Cesta trvá okolo dvaceti minut, během kterých se budete cítit jako pravý beduínský bojovník.

Nezapomeňte na fotoaparát, protože následuje nejlepší část dne - dunová jízda. Pokud byste měli mít strach, nemusíte se ničeho obávat, řidiči jsou velmi zkušení a jízdu si užijete naplno. Pocit vzrušení a adrenalinu, když se s otevřenými ústy sjíždíte s duny je naprosto nezapomenutelný.

Na programu obvykle máte i návštěvu tradičního beduínského tábora, kde se můžete ochutnat mnoho místních specialit, například jehněčího grilovaného na otáčivém rožni. V tradičním tábore se můžete pokochat také tanec beduínských žen, šermování místních bojovníků, nebo si nechat vymalovat hennou ruce.

Safari v poušti Spojených arabských emirátů vám nabídne nezapomenutelné zážitky, nabitý program plný dobrodružství, písečných dun a beduínských tábore. Jestliže hledáte exotickou dovolenou, která nabízí kromě adrenalinu i adrenalin kulturní, jednoznačně zvolte Sahara Safari. Stačí vybrat si z množství nabídek na internetu nebo v ubytování, objednat si jednoduše, a užívat si příjemnou zábavu.


Počasí Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou známé svým úžasným počasím, které je typické pro pouštní klima. Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak využít tohoto počasí, je vydat se na takzvaný Desert Safari – dobrodružnou jízdu po poušti.

Desert Safari je oblíbenou atrakcí turistů, kteří navštěvují Spojené arabské emiráty. Jde o jedinečný zážitek, který umožňuje návštěvníkům poznat pouštní krajinu a zažít dobrodružství na písečných dunách.

Většina Desert Safari zájezdů začíná odvozem z hotelu, ve kterém turisté pobývají. Turisté jsou pak převezeni mimo městskou zástavbu do samotné pouště, kde začíná jejich dobrodružství. Jedním z nejoblíbenějších programů je jízda terénními vozidly po dunách. Zkušení řidiči se svými speciálně upravenými přepravními prostředky nabízejí adrenalínové jízdy, kdy se zdolávají strmé a pískem posypané svahy dun.

Při Desert Safari se často pořádají také různé aktivity, které turistům umožňují prozkoumat poušť zblízka. Mezi tyto aktivity patří například jízda na velbloudech, která je tradičním způsobem dopravy v této oblasti. Turisté se mohou projet na hrboltatcích a vychutnat si autentický zážitek z pohybu po písečných dunách. Další populární aktivitou je sandboarding, což je podobné lyžování, jen namísto sněhu se jezdí na písku. Turisté si vezmou prkno a sjíždějí strmé duny s větrem ve vlasech.

Závěrem Desert Safari často vrcholí návštěvou tradičního pouštního tábora, kde mohou turisté ochutnat místní jídla, jako je například grilované maso, ryby nebo tradiční arabský chléb. Kromě toho je možné shlédnout také tradiční taneční vystoupení, jako je tanec břicha nebo taneční představení s meči.

Pokud plánujete návštěvu Spojených arabských emirátů, pak byste si neměli nechat ujít tento nezapomenutelný zážitek. Desert Safari je ideální aktivita pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu, zažít dobrodružství na dunách a vychutnat si typické jídlo a zábavu Arabského poloostrova. Načerpejte energii na sluncem zalitém pouštním nebi a poznávejte krásy Spojených arabských emirátů prostřednictvím Desert Safari.


Ubytování Spojené arabské emiráty Desert Safari


Ubytování v Spojených arabských emirátech a Desert Safari

Spojené arabské emiráty jsou známé svými luxusními a extravagantními zážitky, a to včetně ubytování. Od 5hvězdičkových hotelů s výhledem na oceán až po opulentní pouštní stany a Beduínská tábořiště, návštěvníci mají široký výběr možností.

Jednou z nejoblíbenějších aktivit, které místní i turisté v Spojených arabských emirátech vyhledávají, je takzvaný Desert Safari neboli pouštní safari. Toto unikátní dobrodružství nabízí možnost poznat krásu pouště a kulturálního dědictví země, a to včetně šance na přenocování pod hvězdami.

Při výběru ubytování v rámci Desert Safari máte několik možností. První z nich je pobyt v luxusním pouštním hotelu. Tyto hotely vám nabídnou vysoký standard, a to včetně moderních pokojů, bazénů a wellness center. Luxusní ubytování vás zaručeně očaruje a dopřeje vám maximální komfort během vašeho pobytu.

Další možností je přenocování v rozkládacích stanech v Beduínských tábořištích. Tato zkušenost vám umožní více propojit se zemí a poznat místní kulturu. Tyto tábory jsou vybaveny vykládacími stany s pohodlnými postelemi a moderními toaletami a sprchami. V některých tábořištích se můžete také těšit na tradiční beduínskou večeři, tanec břišních tanečnic a oheň pod hvězdami.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalinová dobrodružství, je tu také možnost přenocovat v beduinském táboře v soukromém rezervaci v poušti. Tato rezervace nabízí odlehlost a klid, a zároveň adrenalinové aktivity, jako je jízda na velbloudech a quadech, písečné surfování a jízda na motorových člunech po písečných dunách.

Obecně se ubytování v Desert Safari pohybuje v širokém cenovém spektru, aby vyhovovalo různým rozpočtům. Luxusní hotely budou samozřejmě dražší, zatímco přenocování v Beduínských tábořištích může být cenově dostupnější.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost ubytování v rámci Desert Safari, tato zkušenost vám zaručeně umožní objevit krásy Spojených arabských emirátů a jejich jedinečnou pouštní kulturu. Nechte se unést atmosférou a vychutnejte si opravdové dobrodružství.


Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou známé svou bohatou kulturou, luxusními hotely a nádhernými plážemi. Avšak pro ty, kteří se chtějí ponořit hlouběji do autentického arabského života a zažít vzrušující dobrodružství v poušti, existuje jedinečná příležitost - letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari.

Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari je intenzivním zážitkem, který vám umožní objevit krásu pouště a zažít adrenalinové aktivity, které propuknou krev v žilách. Siddharta Gautama řekl: „Cesta je cíl“, a to platí zejména pro tuhle vzrušující pouštní dobrodružství.

Po přistání v Dubai nebo Abu Dhabi se připravte na nezapomenutelnou cestu. Vaše dobrodružné safari začíná s emocionálním jízdním stylem Dune bashing. Spolehliví a zkušení řidiči vás vezmou na okouzlující jízdu po dunách pouště, při které okusíte rychlost, adrenalin a vzrušení. Bude to jako horská dráha, jen s jediným rozdílem - nebudete se řítit na kolejích, ale mezi písečnými dunami.

Ale Desert Safari není pouze o jízdě po dunách. Můžete se těšit i na projížďku velbloudem, která vás přenese zpět do doby starověkého Karavanového obchodu. Pocit, jak trávili koloniální cestovatelé týdny a měsíce v poušti, je zážitkem, který nelze popsat slovy. Navíc, na konci této projížďky, vás čeká překrásný západ slunce, který poskytuje dokonalou kulisu pro váš romantický zážitek.

Desert Safari také nabízí šanci na vyzkoušení tradičních arabských oděvů jako je kandura a abaya. Můžete se tak obléci jako místní občané a pořídit si nezapomenutelné fotografie. Pro ty, kteří si přejí zkusit něco zábavnějšího, je k dispozici možnost vyzkoušet hennové tetování a kouření shishy, které jsou součástí arabské kultury.

Po celodenním dobrodružství a vzrušení přichází nejlepší část - arabský večer plný tanec, zpěvu a lahodného jídla. Tradiční tanec pánského těla Tanoura, kde tanečníci tvoří vířivé kreace s bílými šaty, vás ohromí svým uměleckým výkonem. Během večera si také můžete vychutnat chutnou pohostinnost Beduínů v podobě bufetu s grilovanými specialitami arabské kuchyně. Chuťové buňky se mohou těšit na rozmanité pokrmy, jako je barbecued shawarma, hummus, pečené okra, grilovaná kuřecí kúsla, arabští saláty a sladké dezerty, jako je baklava.

Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari je jedinečným zážitkem, který vám umožní objevit krásy pouště, zažít dobrodružství a poznat život arabských obyvatel. Je to jistě ideální dovolenkový program pro ty, kteří touží po zázemí luxusních hotelů a zároveň chtějí zažít adrenalinová dobrodružství. Jestliže hledáte něco mimořádného na své cestě do Spojených arabských emirátů, neváhejte si rezervovat letenku Spojené arabské emiráty Desert Safari. Nechte se unést kouzlem pouště a vytvořte si vzpomínky na celý život.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Desert Safari


1. Co je to Desert Safari?

Desert Safari je výlet do pouště, který zahrnuje různé aktivity, jako je jízda na písečných dunách, jízda na velbloudech, sandboardingu, tradiční taneční představení a grilování ve volném prostoru.

2. Jak dlouho trvá Desert Safari?

Trvání Desert Safari se obvykle pohybuje mezi 4 až 6 hodinami. Existují však také možnosti pro rozšířené výlety na celý den, které zahrnují přespání v poušti.

3. Jaké je optimální oblečení pro Desert Safari?

Vyplatí se si vzít lehké, volné oblečení, jako jsou krátké kalhoty nebo šortky a tričko s krátkým rukávem. Je také doporučené nosit pohodlné obuv, sluneční brýle, sluneční klobouk a opalovací krém.

4. Co si vzít s sebou na Desert Safari?

Měli byste si vzít s sebou dostatečný objem vody, aby se zabránilo dehydrataci. Také se doporučuje mít s sebou opalovací krém, kapesníky, kapesníky či šátek na ochranu před pískem a foťák nebo videokameru k zachycení krásných okamžiků.

5. Jaká je cena Desert Safari?

Ceny Desert Safari se mohou lišit v závislosti na poskytovateli služeb a typu balíčku, který si vyberete. Obvykle se pohybují od 50 do 150 USD na osobu. Můžete si však vybrat různé možnosti balíčků s různými cenami.

6. Jaká je nejlepší doba pro navštívení Desert Safari?

Nejlepší doba pro Desert Safari v Spojených arabských emirátech je obvykle v období od listopadu do března, kdy jsou teploty příjemné a příroda je živá po zimním období. Léto a část jara, včetně července a srpna, jsou obvykle velmi horké a mohou ztížit zážitek z výletu.

7. Co je v ceně Desert Safari?

Obvykle je v ceně Desert Safari zahrnuto odvoz z a do vašeho hotelu, aktivity na poušti, večeře BBQ nebo piknik, nealkoholické nápoje a doprovodné programy, jako jsou taneční představení a maurské kouzelnické představení.

8. Je Desert Safari vhodný pro děti?

Ano, Desert Safari je vhodný pro děti za předpokladu, že jsou pod dohledem dospělé osoby. Existují také speciální rodinné balíčky, které nabízejí dětem více přizpůsobené aktivity a zábavu.

9. Jaké další aktivity jsou k dispozici na Desert Safari?

Kromě jízdy na písečných dunách, jízdy na velbloudech a sandboardingu můžete na Desert Safari vyzkoušet také tradiční hennové tetování, kouření šišky, noční fotografii hvězd, foukání shisy a fotografii ve tradičních arabských šatech.

10. Je Desert Safari bezpečné?

Ano, Desert Safari je obvykle bezpečný, pokud se zúčastníte s důvěryhodnými a licencovanými poskytovateli služeb. Je důležité dodržovat pokyny a doporučení instruktorů, zejména při jízdě na dunách, aby se minimalizovalo riziko nehod.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky