Hledejte nejlepší nabídky letenek

Jamajka Rose Hall Great House

Počasí Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je známá pro své tropické klima, když do země přijedete, zdají se Vám počasí opravdu slunečné a teplé. Jamajka Rose Hall Great House nabízí velmi zajímavou zábavu pro turisty při každém počasí.

Jamajka Rose Hall Great House, se nachází v metropoli Jamajky, Montegu Bay. Toto nesporně atraktivní místo, je jedním z nejpopulárnějších památek, které Jamajka nabízí. Vpravdě dechberoucí krása budovy, nazývané také jako "The Most Haunted House In Jamaica", se proslavila skutečností, že Rose Hall je domov posměšné duchovní entity jménem Annie Palmer, také známé jako "the White Witch".

Annie Palmer je záhadná osoba, o níž se říká, že vraždila své manžely stejně jako otroky na svém panství. Lidé se snaží odhalit tajemství této osobnosti a jejího domova, proto se Rose Hall stalo nejpopulárnějším místem pro ty, kteří se zajímají o záhady a osudy.

Slunečná a teplá počasí, se zde mísí s příjemným větrem a dokonale modrou oblohou, což vytváří ideální prostředí pro vstup do tohoto fascinujícího místa a pro poznání záhadné historie této legendární budovy.

Navíc, když zde není slunečné počasí, Rose Hall nabízí různé aktivity, včetně fascinujících výletů po místech, která se v minulosti tajila. Kromě toho si můžete vychutnat návštěvu skvělého baru a restaurace. Prověřte časový plán, abyste se ujistili, že máte čas navštívit všechny zajímavé aktivity na místě.

Celkově řečeno, Jamajka Rose Hall Great House poskytuje nezapomenutelný zážitek turistům bez ohledu na počasí. Slunce, déšť, vítr - jakékoliv počasí, najdete v Rose Hall ideální prostředí, kde se můžete zabavit a hluboce ponořit do tajemné historie tohoto místa. Nezapomeňte tedy Rose Hall Great House navštívit během svého pobytu na Jamajce.


Letenka Jamajka Rose Hall Great House


Nachází se na břehu Karibského moře a je jednou z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce. Rose Hall Great House je historická budova, která svou bohatou historií a legendami přitahuje návštěvníky z celého světa.

Tato nádherná plantážní vila byla postavena v 18. století a byla domovem slavné Annie Palmer, také známé jako Bílý ďábel. Annie byla mladá, krásná a mocná žena, která se proslavila pro svou krutost a vraždy. Podle legendy vraždila své manžely a otroky a málem si získala titul nejhorší zlá žena v historii Jamajky.

Rose Hall Great House je navzdory svému strašidelnému pověsti klidným a malebným místem k prozkoumání. Interiér vily je zachovalý a je možné si prohlédnout nábytek a umělecká díla z období, kdy Annie vládla. Prohlídka zahrnuje také návštěvu její ložnice, která je dodnes vybavena původními nábytkem.

Při prohlídce nemůžete nevšimnout krásných zahrad obklopujících Rose Hall Great House. Zahradní scény, doplněné tropickou vegetací a květinami, vytvářejí malebné a romantické prostředí. Zdejší exotická fauna a flora je neuvěřitelně bohatá a navíc dojemně kontrastuje s temnými příběhy tohoto místa.

Rose Hall Great House také nabízí několik dalších zajímavostí pro návštěvníky. Můžete se zde například převléknout do historických kostýmů a pořídit si fotky ve stylu 18. století. Oblast kolem vily je také ideálním místem pro piknik nebo procházku po přilehlých plážích.

Navštívit Rose Hall Great House je dobrodružstvím samotným. Místo je plné tajemna a historie, která vypráví temné a napínavé příběhy. Budete nadšeni, jak rychle zapomenete na moderní svět a přenesete se do minulosti, která vás vtáhne do období pirátů a záhad.

Ať už vás přitahuje historie, móda, architektura nebo přírodní krása, neměli byste vynechat návštěvu Rose Hall Great House při vaší návštěvě Jamajky. Budete fascinováni bohatou historií, legendami a kouzlem tohoto místa, které dodnes vzbuzuje úctu a zároveň trochu hrůzy.


Dovolená Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka, známá svými krásnými plážemi a vřelým karibským vítáním, je skvělým místem pro strávení dovolené plné dobrodružství a relaxace. Jedním z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce je Rose Hall Great House, historický a zároveň tajuplný palác.

Rose Hall Great House se nachází na severním pobřeží Jamajky, nedaleko přístavního města Montego Bay. Tento majestátní sídlo sloužilo jako domov pro Annee Palmer, zvanou také "Bílou čarodějnice z Rose Hallu". Historie tohoto místa je plná romantiky a legendy, která přitahuje milovníky starobylých příběhů.

Při návštěvě Rose Hall Great House budete mít možnost prozkoumat tajemnou minulost tohoto místa. Budete moci vidět mnoho původních artefaktů a dozvědět se více o životě Annee Palmer. Její příběh je vlastně smutnou kombinací romantiky a tragédie.

Annee Palmer se údajně zajímala o černou magii a provozovala rituály na svém sídle. Podle pověstí se provdala do rodiny Palmerů a po smrti svých manželů získala vliv a majetek. Ovšem její metody ovlivňovaly lidskou psychiku a zanechaly velmi temnou stopu.

Dům je postaven ve stylu gruzínské architektury a byl vybudován ve druhé polovině 18. století. Poslední oprava a rekonstrukce se uskutečnily v roce 1966, kdy byly původní materiály použity k obnově autenticity paláce. Návštěvníci mohou projít dům a obdivovat vyřezávané dřevěné obložení a detaily. Přestože samotný dům je nádherný, nejpůsobivější je výhled z něj. Viditelnost se rozprostírá až ke karibskému pobřeží.

Součástí prohlídky je také návštěva parku, který obklopuje Rose Hall Great House. Park je plný květin a krásných výhledů na okolní krajinu. Návštěvníci mohou pozorovat nejrůznější druhy zvířat a užít si klidnou atmosféru.

Navštěvovat Rose Hall Great House během večera je zážitek samotný o sobě. Místo je osvětlené svíčkami a vypravěč zarovnává prohlídku s velkou dávkou mystiky a vtipu. Nechte se vyzvat k představivosti a přemýšlejte o temných tajemstvích, která se skrývají za zdmi tohoto ohromujícího paláce.

Při plánování dovolené na Jamajce nezapomeňte zahrnout návštěvu Rose Hall Great House do svého itineráře. Bude to jedinečná příležitost nejen obdivovat krásu a architekturu, ale také se ponořit do historie tohoto fascinujícího místa. Ať už jste milovníkem historie, romantiky nebo dobrodružství, Rose Hall Great House vám nabídne všechny tyto zážitky a mnohem více.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rose Hall Great House


1. Kde se nachází Rose Hall Great House na Jamajce?
Rose Hall Great House se nachází na severním pobřeží Jamajky, nedaleko od letoviska Montego Bay.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Rose Hall Great House?
Rose Hall Great House je otevřená každý den od 9:00 do 18:00.

3. Jaká je cena vstupenky do Rose Hall Great House?
Cena vstupenky do Rose Hall Great House se liší v závislosti na věku návštěvníka. Dospělé platí okolo 25 USD, děti 6-12 let okolo 15 USD a děti do 6 let mají vstup zdarma.

4. Jak dlouho trvá prohlídka Rose Hall Great House?
Prohlídka Rose Hall Great House trvá přibližně 1-2 hodiny.

5. Je nutná rezervace předem?
Rezervace předem není povinná, ale doporučujeme ji provést, zejména během hlavní turistické sezóny.

6. Mluví průvodci anglicky?
Ano, průvodci v Rose Hall Great House mluví anglicky. Někteří mohou mluvit i dalšími jazyky, jako je španělština.

7. Je povoleno fotografování během prohlídky?
Ano, je povoleno fotografování během prohlídky. Nicméně, blesk je zakázán uvnitř budovy.

8. Je možné si zakoupit suvenýry v Rose Hall Great House?
Ano, v Rose Hall Great House je přítomna suvenýrová prodejna, kde si můžete zakoupit různé předměty spojené s historií místa.

9. Je možné se dostat do Rose Hall Great House veřejnou dopravou?
Ano, je možné se dostat do Rose Hall Great House veřejnou dopravou, jako jsou taxi nebo autobus. Doporučujeme se dopravit vlastním vozem nebo pronajatým vozidlem pro pohodlnější trasport.

10. Existují nějaké omezení pro vstup do Rose Hall Great House?
Vstup do Rose Hall Great House je omezen pro děti mladší 6 let kvůli obsahu pro dospělé. Také se doporučuje, aby návštěvníci byli oblečeni pohodlně a adekvátně klimatu Jamajky.


Ubytování Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je země slunce, reggae a neuvěřitelných pláží. A co by byla návštěva takového ráje bez ubytování, které by s tímto krásným místem souznělo? Rose Hall Great House se nachází v Montegu a nabízí perfektní spojení elegance a pohodlí.

Z historického hlediska spojení budovy Rose Hall se slavnými postavami Jamajky je neoddiskutovatelné. Večery provázené hudbou, tančením a mnoha dalšími doprovodnými akcemi byly u této budovy naplánovány pro společenské elity 18. století. Přestože mnohé z těchto událostí už dnes zapomenuty jsou, Rose Hall Great House si udržuje svou kouzelnou atmosféru.

Interiér budovy a pokoje jsou luxusně zařízeny; zdobené mnoha detaily, potěší i ty nejnáročnější hosty. Každý pokoj má jedinečné nábytek v koloniálním stylu a výhled na zahradu nebo moře. Zdejší personál bývá vynikající a v tom nejlepším slova smyslu vstřícný všem návštěvníkům. Pokojová služba je dostupná 24 hodin denně.

Přestože nemá tato budova pokročilé moderní vybavení, Rose Hall Great House nabízí nejpříjemnější prostředí a komfort, který vám poskytne pocit domova daleko od domova. Unikátní ubytování, kde se budete cítit jako v královském paláci, zatímco se bude o vás starat nadmíru přátelský a ochotný personál.

Zajímavostí je, že Rose Hall Great House má také svou halloweenskou "spooky" pověst, o které se mluví, že by zde měl strašit zdejší duch "White Witch". Pověst sice není pro všechny, ale stále to představuje zajímavou a tajemnou stránku této budovy.

V areálu naleznete krásné zahrady a parky, přestože Rose Hall Great House není resortem na pláži, je v docházkové vzdálenosti od krásného turistického pláže. Budova má také venkovní bazén, kde se můžete osvěžit, a je zde také dostatek volnočasových aktivit.

Hosté mohou též navštívit muzeum a získat historické povědomí o místním životě s různými artefakty a památkami, které se datují až do doby kolonizace Jamajky, stejně jako informace o Rose Hall a jeho předčasných obyvatelích.

Výhodou této budovy je snadné spojení s letištěm v Montegu, ať už cestujete svým vlastním vozidlem, nebo jako součást balíčku z nabízených turistických zájezdů.

Vzhledem k historii, nádhernému interiéru, vynikajícím službám a kulinářským zážitkům si Rose Hall Great House získal vynikající pověst. Pokud jste zvědaví a toužíte po výjimečném, historickém ubytování, then search no more. Vydejte se do Jamajky a užijte si krásné a nezapomenutelné zážitky v Rose Hall Great House.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky