Hledejte nejlepší nabídky letenek

Bahamy Black Point

Počasí Bahamy Black Point


Bahamy jsou ostrovy, které se nacházejí v Atlantském oceánu, jihovýchodně od Floridy. Jedním z nejznámějších ostrovů tohoto karibského ráje je Black Point. Toto překrásné místo je oblíbené turisty z celého světa díky svému exotickému prostředí, bílým písečným plážím, tyrkysovému moři a přátelským obyvatelům.

Když mluvíme o počasí na Bahamách, není možné si nevzpomenout na jejich teplé a slunečné klima. Průměrná teplota se zde pohybuje okolo 25-30 °C po celý rok. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty mohou dosahovat až 32 °C. Zimní měsíce (prosinec a leden) jsou mírně chladnější, ale stále příjemné, s teplotami kolem 20-25 °C.

Bahamy mají také relativně vysokou vlhkost vzduchu, zejména během letních měsíců, což je dáno jejich polohou poblíž oceánu. Vlhkost se pohybuje kolem 70-80 %, což může způsobit pocit, že je tepleji, než skutečně je. Návštěvníci by si proto měli vzít s sebou lehké a vzdušné oblečení, aby se cítili co nejpohodlněji.

Co se týče srážek, Bahamy mají poměrně konzistentní počasí po celý rok. Nejvíce srážek lze očekávat během období od července do září, které je zároveň obdobím hurikánů. Je důležité sledovat předpověď počasí a varování pro případ hrozících bouří.

Pláže na Black Pointu jsou skutečným magnetem pro turisty. Bílý písek a tyrkysová voda vytvářejí nádhernou kulisu pro odpočinek a relaxaci. Teplá sluneční záře a příjemné mořské vlny lákají k plavání, potápění a dalším vodním aktivitám.

Black Point má také bohatou mořskou faunu a flóru, což je velké lákadlo pro milovníky přírody. Můžete se těšit na pozorování různých druhů ryb, korálů a mořských želv, které obývají tyto vody. Nezapomeňte si tedy s sebou vzít potápěčské vybavení, abyste si mohli plně užít tuto úžasnou podmořskou krásu.

Navštěva Black Pointu na Bahamách je nezapomenutelným zážitkem. Teplé a slunečné počasí, nádherné pláže a fascinující podvodní svět nabízejí dokonalou dovolenou pro každého, kdo hledá přírodní krásy a odpočinek na jednom z nejkrásnějších míst na světě.


Letenka Bahamy Black Point


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů mezi turisty po celém světě. Tato karibská ostrovní destinace nabízí úchvatné pláže, průzračné teplé moře a úžasné přírodní krásy. Jedním z nejmenších a zároveň nezapomenutelných ostrovů na Bahamách je Black Point.

Při plánování cesty na Bahamy, byste neměli zapomenout zahrnout do svého itineráře návštěvu tohoto malého ostrova. Sídlící v Exumském souostroví, Black Point nabízí návštěvníkům skvělou atmosféru, fascinující historii a neuvěřitelně krásné pláže.

Výlet na Black Point začíná s přepravou na letiště na Grand Bahama Island nebo na New Providence Island, dvou největších ostrovech v Bahamském souostroví. Zde si můžete rezervovat letenky na malé charterové letadlo, které vás dopraví až na malé letiště na Black Point. To je ideální způsob, jak se dostat na tento malý ostrov, protože nabízí jedinečnou pohled na krásnou krajinu a turistický zážitek už od vašeho příletu.

Po příletu na Black Point si okamžitě všimnete kouzla tohoto místa. Malé rodinné domy a barevné chatky se táhnou podél pláže, čekajíc na turisty, kteří hledají klid a relaxaci. Jedna z hlavních atrakcí ostrova je přístav, kde kotví barevné rybářské lodě, plachetnice a jachty. Okouzlující restaurace a bary, které se nacházejí v blízkosti přístavu, nabízejí čerstvé mořské plody a tradiční bahamskou kuchyni.

Jedním z nejvýznamnějších zážitků na Black Point je přátelská atmosféra, kterou zdejší obyvatelé vytvářejí. Budete se cítit jako doma při setkání s místními lidmi, kteří vás přivítají s úsměvem a radostí. Můžete se také vydat na rybaření s místními rybáři a zažít pravou bahamskou atmosféru.

Dalším zvláštním místem na Black Point, které si zaslouží navštívit, je pláž Ocean Hole. Jde o přírodní lagunu s průzračnou vodou, která je domovem pro obyvatele místního moře. Můžete se vykoupat v této křišťálově čisté vodě nebo se dokonce ponořit pod hladinu a objevit úžasný podmořský svět Baham.

Pokud hledáte dobrodružství a přírodu, nezapomeňte navštívit chatrné staré stezky v okolí Black Point. Ty vás zavedou přes tropické pralesy, miniaturní písečné duny a úžasné výhledy na okolní ostrovy.

Ať již plánujete romantickou dovolenou nebo výlet se svou rodinou, letenka na Bahamy Black Point je rozhodně tou správnou volbou. Toto malé a kouzelné místo nabízí návštěvníkům pocit klidu a odpočinku, zatímco okolní rozlehlé pláže a přírodní krásy poskytují nezapomenutelné zážitky.


Ubytování Bahamy Black Point


Vyhledáváte krásné a klidné místo pro dovolenou na Bahamách? Pokud ano, pak je Black Point na Velkých Bahamách tou správnou volbou pro vás.

Black Point se nachází na Exumských ostrovech a nabízí fantastické pláže, bílé písky a tyrkysově modré vody. Black Point je menší vesnice, kde mnoho místních obyvatel žije z rybolovu a turistika zde není tak rozvinutá jako v jiných oblastech na Bahamách.

Pokud hledáte ubytování v Black Point, budete mít na výběr z několika možností. V první řadě můžete najít několik malých a útulných hotelů, které nabízejí pohodlné pokoje a skvělou lokalitu nedaleko od pláže.

Za nejlepší a nejútulnější ubytování v Black Point se však považují pronájmy domů, zvláště pro rodiny nebo skupiny přátel. Tyto domky jsou vybaveny moderním zařízením a kuchyňemi pro přípravu jídla, což vám zaručí opravdový pocit domova. Mnoho z těchto domů nabízí také pěkné venkovní terasy s grilem a výhledem na oceán.

Ale co dělat, když se nebudete chtít celý čas zdržovat ve vašem ubytování? Na bahamském ostrově Black Point vás nečeká nudná dovolená. Tady jsou některé z věcí, které byste si měli užít:

Plážové aktivity: Black Point nabízí mnoho nádherných pláží s křišťálově čistou vodou. Přineste si mistrovský balón nebo si pronajměte nafukovací loď a prozkoumejte zálivy a malé ostrovy v okolí.

Potápění a šnorchlování: Otočníci, žraloci velikosti mikrobů a spousta barev – to jsou jen některé z věcí, které můžete vidět šnorchlováním nebo potápěním v okolí Black Point.

Rybolov: Black Point je malá vesnice, kde se rybolov hraje důležitou roli – neváhejte si tedy domluvit výlet s místními rybáři a zkusit si ulovit ty největší ryby v těchto vodách.

Výlety: V blízkosti Black Point se nachází malé ostrovy, které jsou ideální pro výlety lodí a kajakem. Navštivte ty nejkrásnější pláže v zátoce nebo se jednoduše projet po korálových útesech.

Black Point není typickým destinací pro turisty, ale pro ty, kteří si chtějí užít klidné a příjemné prostředí, je to dokonalá volba. Užijte si krásnou přírodu, zůstaňte v klidném ubytování a prožijte si nezapomenutelnou dovolenou na Bahamách.


Dovolená Bahamy Black Point


Bahamy jsou tropickým rájem s bílými plážemi, azurovým mořem a slunečným počasím. Jednou z nejkrásnějších lokalit na Bahamách je ostrov Black Point. Tento malý ostrov leží v západní části Souostroví Exuma a nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky spojené s relaxací a objevováním nádherné přírody.

Na Black Pointu se nachází útulné rybářské městečko se stejným názvem, které se stalo oblíbeným cílem turistů. Místní obyvatelé jsou přátelští a přívětiví, a rádi přijímají turisty do své komunity. V městečku najdete typické karibské domy v pastelových barvách a rybářské čluny kotvící v přístavu. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a tradiční způsob života na Bahamách.

Pláže na Black Pointu jsou prostě úchvatné. Palmové stromy lemují bílý písek, který se sype mezi prsty. Teplé, průzračné moře zve ke koupání, šnorchlování a potápění. Pod hladinou se skrývá nádherný korálový útes, který je domovem pro mnoho druhů ryb a mořských živočichů. Možností pro vodní aktivity je tu nepřeberné množství, budete si moci vyzkoušet například jízdu na vodních skútrech, windsurfing, rybaření či vyrážku na katamaránu.

Pokud rádi objevujete nedotčenou přírodu, pak vám bude vyhovovat i okolí Black Pointu. Ostrov je obklopený dalšími menšími nedalekými ostrovy, které si můžete prozkoumat. Mezi těmito ostrůvky nalezneme například Allan's Cay, kde můžete pozorovat iguány v přírodním prostředí, nebo Little Farmers Cay, kde se nachází přístaviště s místními obchůdky a restauracemi.

Kulturní zážitek si můžete dopřát při návštěvě místních restaurací a barů. Vychutnejte si tradiční bahamské speciality, jako jsou čerstvě připravené mořské plody, tropické ovoce a nápoje, a nezapomeňte ochutnat místní rum - zdejší specialitu.

Dovolená na ostrově Black Point je nezapomenutelnou zkušeností pro každého, kdo touží po klidu a pohodě na pláži i dobrodružství ve vodě. Bahamy lákají turisty ze všech koutů světa a Black Point je jedním z míst, kam se turisté rádi vrací.

Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy a ostrov Black Point, připravte se na kouzlo tohoto tropického ráje. Vychutnejte si báječné pláže, křišťálově čisté moře a přátelskou atmosféru místních obyvatel. Dovolená na Bahamách je snem mnoha lidí - splňte si ho i vy na malebném ostrově Black Point.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Black Point


1. Jak se dostat na Black Point na Bahamách?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Black Point na Bahamách, je letadlem do George Townu na ostrově Great Exuma, a poté lodí nebo trajektem na Black Point. Existují také některé soukromé lodě, které mohou zajistit dopravu.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a zajímavosti v Black Point na Bahamách?
- Black Point nabízí mnoho vodních aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, rybaření a plachtění. Kromě toho můžete navštívit místní pláže nebo se projít po ostrově a podívat se na místní obyvatele a jejich kulturu.

3. Kde najít ubytování v Black Point na Bahamách?
- Black Point má několik ubytovacích zařízení, jako jsou hotely, penziony a apartmány. Doporučujeme provést rezervaci předem a být připraven na vyšší ceny během turistické sezóny.

4. Jaká je místní kuchyně v Black Point na Bahamách?
- Místní kuchyně na Bahamách je velmi specializovaná na ryby a plody moře, s několika kuchyňskými technikami, které se používají výhradně na Bahamách. Některá typická jídla jsou kotoučky bahamských ryb, konchová polévka nebo bahamské klobásy.

5. Jaké jsou nejvhodnější měsíce pro návštěvu Black Point na Bahamách?
- Nejlepší měsíce pro návštěvu Baham jsou od prosince do dubna, kdy se teploty pohybují kolem 25 °C a průměrná teplota vody je 24 °C. Během jiných měsíců může být počasí více vlhké a teplé.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky