Hledejte nejlepší nabídky letenek

Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens

Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Dotazy:

1. Jaká je adresa Scarborough Botanical Gardens v Trinidadu a Tobagu?
2. Jaké jsou otevírací hodiny Scarborough Botanical Gardens?
3. Existuje vstupné do Scarborough Botanical Gardens?
4. Můžu se na Scarborough Botanical Gardens dostat veřejnou dopravou?
5. Co můžu v Scarborough Botanical Gardens vidět?
6. Je Scarborough Botanical Gardens otevřeno i během víkendů?
7. Mohu si na Scarborough Botanical Gardens udělat piknik?
8. Existují v Scarborough Botanical Gardens prohlídky s průvodcem?
9. Můžu si v Scarborough Botanical Gardens koupit nějaké památky?
10. Je v Scarborough Botanical Gardens možné fotografovat?

Odpovědi:

1. Adresa Scarborough Botanical Gardens v Trinidadu a Tobagu je široká ulice v Sankt Jago de la Vega.
2. Scarborough Botanical Gardens jsou otevřené každý den od rána do večera.
3. Vstup do Scarborough Botanical Gardens je zdarma.
4. K Scarborough Botanical Gardens se můžete dostat buď taxíkem, nebo místním autobusem.
5. V Scarborough Botanical Gardens můžete vidět velké množství exotických rostlin a květin, vodopády a jezírka.
6. Ano, Scarborough Botanical Gardens jsou otevřené i během víkendů.
7. Ano, v Scarborough Botanical Gardens můžete udělat piknik, avšak musíte si donést vlastní jídlo a pití.
8. Neexistují žádné oficiální prohlídky s průvodcem, ale personál Scarborough Botanical Gardens vám rád poskytne informace a odpoví na vaše otázky.
9. V Scarborough Botanical Gardens stánky s památkami nejsou, ale v nedalekých obchodech si můžete zakoupit dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého.
10. Ano, v Scarborough Botanical Gardens je povoleno fotografovat, ale pouze pro nekomerční účely. Pokud chcete fotografovat pro komerční účely, musíte nejprve získat povolení.


Ubytování Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago je karibský ostrovní stát, který tvoří dvě hlavní ostrovy. Trinidad a Tobago jsou známé svou mimořádnou bio-diverzitou a množstvím tropických květin a rostlin. Jedním z nejkrásnějších míst na ostrovech je město Scarborough, kde se nachází botanická zahrada.

Botanická zahrada Scarborough je jednou z hlavních atrakcí ostrova Tobago. Nachází se v centru města a její rozloha činí více než 12 akrů. Zahrada byla otevřena v roce 1889 a od té doby byla rozšířena a vylepšena.

Zahrada je rozdělena na několik částí, z nichž každá má své jedinečné rostliny a květiny. Hlavní cesta prochází kolem palmové aleje a tropických stromů, jako jsou například kaučukovníky a mahagonové stromy. Zahrada také má mnoho orchidejí a exotických rostlin, jako je například strom růží.

Mezi nejvýznamnější atrakce v zahradě patří zajímavé buddhistické chrámy, které byly postaveny na konci 19. století. Tyto chrámy jsou úžasné a nabízí návštěvníkům možnost podívat se na sochy a obrázky hinduistických bohů.

V zahradě se nachází také botanická knihovna, kde si návštěvníci mohou prohlížet knihy o botanice a místních rostlinách. Knihovna také nabízí konzultace s odborníky na rostliny. Pro milovníky historie je hlavní atrakcí muzeum zahradní architektury, kde si návštěvníci mohou prohlédnout mnoho starých zahradních nástrojů a materialů.

Pokud chcete navštívit Scarborough Botanical Gardens, doporučujeme vyrazit v dopoledních hodinách. Pokud si zahrádku naplánujete na návštěvu v odpoledních hodinách, můžete se setkat s mnoha turisty, kteří mají stejný plán jako vy. Vstupné do zahrady je zdarma.

Pokud hledáte ubytování v Tobagu, Scarborough je ideální místo k pobytu. Zahrada se nachází v samém centru města, což znamená, že jste v blízkosti mnoha restaurací a dalších atrakcí. Pro milovníky slunce a pláží jsou Scarborough Beach a Pigeon Point Beach jen krátkou jízdou autem.

Celkově lze říci, že botanická zahrada Scarborough je ideálním místem pro milovníky přírody a tropických rostlin. Zahrada nabízí nádhernou přírodu, mnoho zajímavých rostlin a květin, a přátelskou atmosféru, která přitahuje návštěvníky z celého světa!


Letenka Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago, dvě ostrovní národy nacházející se v Karibiku, jsou bohaté na krásnou přírodu a fascinující památky. V jejich hlavním městě Scarborough, na ostrově Tobago, se nachází jeden z nejúchvatnějších zelených klenotů - botanické zahrady Scarborough.

Botanické zahrady Scarborough jsou jednou z hlavních turistických atrakcí ostrova Tobago. Tyto zahrady, které byly založeny v roce 1776, představují jedinečnou příležitost pro návštěvníky, kteří se chtějí ponořit do rozmanitého rostlinného světa tropického ráje.

Jedním z hlavních lákadel této botanické zahrady je její přírodní krása. Rozprostírá se na ploše více než 13 hektarů a je domovem stovek druhů rostlin, včetně exotických orchidejí, palmy a bambusu. Návštěvníci se mohou pohybovat po chodníčcích, které se vine mezi stromy a keři, a objevovat krásu přírody.

V zahradách se nachází také několik jezer a potůčků, které přidávají dojem klidu a harmonie. Tyto vodní prvky jsou domovem mnoha druhů živočichů, včetně ptáků, motýlů a ryb. Milovníci ptáků si mohou užít pozorování mnoha druhů, včetně vzácného kolibříka, který je jedním z nejznámějších ptáků ostrova Tobago.

Jednou z největších atrakcí botanických zahrad je Koi Pond, který je domovem barevných a okázalých koifishů. Návštěvníci se mohou projít okolo rybníku a pozorovat tuto okouzlující rybu, která je součástí japonské kultury a symbolem štěstí.

Pro ty, kteří chtějí získat hlubší znalosti o rostlinách ostrova Tobago, botanické zahrady nabízejí prohlídky s průvodcem. Odborníci vás provedou kolem zahrady a podělí se s vámi o své znalosti o jednotlivých druzích rostlin a jejich historii. Prohlídky jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět více o flóře ostrova a její důležitosti pro ekosystém.

Botanické zahrady Scarborough jsou otevřeny pro veřejnost každý den od 9:00 do 18:00 hodin, a poskytují tak možnost návštěvníkům prozkoumat a zažít krásu přírody. Vstupné je velmi přijatelné, což činí tuto atrakci dostupnou pro každého.

Pokud plánujete návštěvu ostrova Tobago, určitě nevynechejte botanické zahrady Scarborough. Tato úchvatná přírodní oáza vás zcela ohromí svým bohatstvím flóry a klidnou atmosférou. Ponořte se do světa tropických rostlin a objevujte krásu, kterou Trinidad a Tobago nabízí.


Dovolená Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago je dvojdílný ostrov ležící v Karibském moři, který nabízí nejen nádherné pláže a exotickou přírodu, ale také bohatou historii a kulturu. Pokud se rozhodujete, kam vyrazit na dovolenou, rozhodně byste neměli minout návštěvu hlavního města ostrova Trinidad, a to Scarborough.

Jednou z největších turistických atrakcí v Scarboroughu jsou Botanické zahrady. Tyto zahrady se rozkládají na ploše asi 17 hektarů a jsou domovem tisíců druhů rostlin, květin a stromů. Jsou jednou z nejstarších botanických zahrad v Karibiku a jejich historie sahá až do 18. století.

Ve Scarboroughských botanických zahradách se můžete projít po chodníčcích a obdivovat různé zástupce flóry z celého světa. Můžete se projet na horském kole, projet se na piknikovém místě nebo si jednoduše sednout na lavičku a užívat si krásnou atmosféru.

Zahrady jsou rozděleny do několika sekcí, z nichž každá nabízí něco jiného. Jednou z nejrozmanitějších částí botanických zahrad je Orchideový skleník, kde můžete obdivovat různé druhy orchidejí a fotografovat jejich krásné květy.

Další zajímavou částí zahrad je skleník s masožravými rostlinami. Zde můžete vidět například lákadla, muškátovky či zemičky. Je fascinující sledovat, jak tyto rostliny loví a tráví svou kořist.

Pokud máte rádi tropickou přírodu, nemůžete si také nechat ujít skleník s tropickou flórou. Zde můžete vidět různé druhy palm, banánovníků, bambusů a mnoho dalšího.

Botanické zahrady v Scarboroughu jsou nejen místem krásy a relaxace, ale také jsou významným místem vědeckého výzkumu a ochrany ohrožených druhů. Zahrady spolupracují s různými vědeckými institucemi a organizacemi na zachování biodiverzity a na ochranu vzácných rostlin.

Pokud se chystáte na dovolenou na trinidadské a tobagské ostrovy, nezapomeňte si naplánovat návštěvu Scarborough Botanical Gardens. Tato nádherná a rozmanitá oáza klidu a krásy vám přinese nezapomenutelné zážitky a zpříjemní vám dovolenou.


Počasí Trinidad a Tobago Scarborough Botanical Gardens


Trinidad a Tobago jsou dvě karibské ostrovy, které jsou známé nejen svými plážemi a turistickými atrakcemi, ale také svým počasím a přírodou. V této příspěvku se podíváme na město Scarborough a jeho botanickou zahradu.

Scarborough je hlavním městem Tobago a je situováno na západním pobřeží ostrova. Toto město je známé svou krásou, zábavou a bohatým kulturním dědictvím. Turisté sem jezdí za prázdninami především z důvodu krásných pláží a turistických atrakcí. Město Scarborough leží v subtropickém klimatu s vysokými teplotami a vlhkostí v průměru po celý rok.

Botanická zahrada v Scarborough (Scarborough Botanical Gardens) je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí, kterou byste si měli určitě prohlédnout, pokud sem přijedete. Tuto botanickou zahradu založil v roce 1888 francouzský botanik Michel Jean Cazabon. V této zahradě najdete rostliny, které jsou endemické pro Tobago, jako je například Tobagová orchidej. Tato zahrada má působivou sbírku rostlin, jako jsou stromy, ovoce, koření, květiny a mnoho dalších druhů.

V botanické zahradě v Scarborough se můžete projít mezi stromy, keři a květinami, a odpočinout si v příjemné atmosféře. Během celého roku zde najdete pestrou paletu barev a vůní. Vstup do botanické zahrady je zdarma a otevřeno je každý den od 6:00 do 18:00 hodin.

Pokud se chystáte navštívit Trinidad a Tobago a jejich hlavní město Scarborough, nezapomeňte si prohlédnout krásnou botanickou zahradu, která je skvělým místem k odpočinku a relaxaci. Ponořte se do krásné přírody a objevujte to nejlepší z této tropické destinace.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky