Hledejte nejlepší nabídky letenek

Mauricius Domaine Les Pailles

Dovolená Mauricius Domaine Les Pailles


Mauricius je jedním z nejkrásnějších míst na světě a nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Toto tropické ostrovní stát ležící v Indickém oceánu je známý nejen svými neuvěřitelnými plážemi a tyrkysovým mořem, ale i svou zelenou vegetací a pestrobarevnými ptáky.

Jednou z nejlepších destinací na Mauriciu, kterou určitě nelze vynechat, je Domaine Les Pailles. Tento statek, který se rozkládá na ploše 1 500 hektarů, nabízí zábavu a relaxaci pro celou rodinu.

Domaine Les Pailles se nachází v blízkosti hlavního města Port Louis a je obklopen zelenými kopci a krásnými plantážemi s cukrovou třtinou. Tento statek je jedním z nejstarších na Mauriciu a poskytuje svým návštěvníkům nádherný pohled na tropickou krajinu.

V rámci návštěvy Domaine Les Pailles si můžete prohlédnout farmu s krokodýly, projížďku na koních nebo vozech tažených koněm, návštěvu muzea cukrové třtiny nebo se podívat na ukázku tradičního zpracování ručně vyrobeného rumu. V areálu také najdete obchody s místními produkty, kavárny a restaurace s tradičními mauricijskými jídly.

Pro milovníky přírody a outdoorových aktivit má Domaine Les Pailles také připravenou řadu atrakcí. Můžete se vydat na turistickou stezku nebo navštívit botanickou zahradu s mnoha druhy tropických rostlin a zvířat. Pro milovníky golfu pak statek nabízí jedno z nejkrásnějších golfových hřišť na Mauriciu.

Domaine Les Pailles je také ideálním místem pro pořádání svateb a romantických oslav. Areál je obklopen nádhernou tropickou krajinou, která poskytuje dokonalou kulisu pro nezapomenutelné chvíle.

Pokud hledáte unikátní dovolenou, plnou zábavy a odpočinku v nádherné přírodě, určitě navštivte Domaine Les Pailles na Mauriciu. Odpočiňte si v luxusním prostředí a užijte si nepopsatelné zážitky, které nabízí tento nádherný statek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Domaine Les Pailles


1. Jaké aktivity a atrakce nabízí Domaine Les Pailles na Mauriciu?
Domaine Les Pailles nabízí širokou škálu aktivit, včetně kočárových vyjížděk, jízdy na koni, golfového hřiště, výletů na člunu, zahradních procházek, ochutnávky rumu a mnoho dalšího.

2. Jak dlouho trvá jízda z hlavního města Port Louis do Domaine Les Pailles?
Jízda z hlavního města Port Louis do Domaine Les Pailles trvá asi 15 až 20 minut, v závislosti na dopravní situaci.

3. Jaké jsou otevírací hodiny Domaine Les Pailles?
Domaine Les Pailles je otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 17:00. Některé aktivity mohou mít odlišné otevírací hodiny, doporučujeme se předem informovat.

4. Kolik stojí vstupenka do Domaine Les Pailles?
Cena vstupenky do Domaine Les Pailles se liší v závislosti na zvolených aktivitách a neexistuje jednotná cena. Doporučujeme kontaktovat místo přímo nebo si prohlédnout jejich webové stránky pro aktuální informace.

5. Můžeme si rezervovat výlet nebo aktivity předem?
Ano, je možné si rezervovat výlety a aktivity v Domaine Les Pailles předem. Doporučujeme provést rezervaci zejména v turisticky rušnějších obdobích.

6. Je zde možnost stravování v Domaine Les Pailles?
Ano, v Domaine Les Pailles jsou k dispozici restaurace a kavárny, kde si můžete pochutnat na místní kuchyni a osvěžujících nápojích.

7. Je možné si rezervovat prohlídku nebo exkurzi po historických objektech v Domaine Les Pailles?
Ano, je možné si rezervovat prohlídku historických objektů v Domaine Les Pailles. Můžete se těšit na návštěvu starých cukrovarů, kočárové výlety a další zajímavé aktivity.

8. Nabízí Domaine Les Pailles ubytování?
Ano, Domaine Les Pailles nabízí luxusní ubytování v historických budovách a vilách. Můžete si vybrat mezi různými druhy pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny moderními vybaveními a mají nádherný výhled.

9. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Domaine Les Pailles?
Mauricius je oblíbeným turistickým cílem po celý rok díky svému tropickému klimatu. Nicméně, nejlepší doba na návštěvu Domaine Les Pailles je v období od května do září, kdy je počasí suché a teploty jsou mírné.

10. Jak se dostat do Domaine Les Pailles z letiště na Mauriciu?
Domaine Les Pailles se nachází asi 36 kilometrů od letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam. Nejlepší možností je rezervace předem přepravy s taxi nebo pronájmem auta. Cesta trvá přibližně 40 až 50 minut v závislosti na dopravní situaci.


Ubytování Mauricius Domaine Les Pailles


Mauricius je rájem cestovatelů z celého světa, kteří hledají kombinaci tropického ráje a luxusního odpočinku. Mezi jedinečná místa pro ubytování na Mauriciu patří i Domaine Les Pailles.

Domaine Les Pailles je exkluzivní resort, který se nachází v malebném prostředí na západním pobřeží ostrova Mauricius. Tento resort je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a luxusní ubytování uprostřed tropické přírody.

Jednou z největších předností ubytování v Domaine Les Pailles je jeho poloha. Resort je totiž obklopen rozlehlým soukromým parkem o rozloze 1 000 hektarů, který nabízí nádherný výhled na nedotčenou krajinu Mauricia. Hosté mohou využít procházky a výlety po parku, kde objeví různé exotické rostliny a zvířata, která zde žijí.

Pro ubytování jsou ve Domaine Les Pailles k dispozici luxusní apartmány a vily. Ty jsou prostorné, vkusně zařízené a nabízejí vše potřebné pro příjemný pobyt. Každý pokoj je vybaven klimatizací, vlastní koupelnou, TV, minibarem a Wi-Fi připojením. Z teras a balkonů je pak skvělý výhled na okolní krajinu.

Resort Domaine Les Pailles je ideální volbou jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. Pro děti je zde připravena řada zábavy a aktivit, jako jsou bazény, dětské herny, dětský klub a atrakce na hřišti. Navíc si hosté mohou vychutnat chutné pokrmy v restauracích a bistrech, které jsou součástí resortu.

Díky své poloze je Domaine Les Pailles skvělým výchozím bodem pro objevování krás Mauricia. Nedaleko resortu se nachází mnoho atrakcí, jako jsou pláže, přívětivé pro surfování a potápění, nebo přírodní rezervace s tropickými lesy a vodopády. Hosté si mohou také vychutnat výlety na okolních ostrůvcích nebo se vypravit na rybářské výlety.

Ubytování v Domaine Les Pailles je nezapomenutelným zážitkem. Kombinace luxusního ubytování a nádherné přírody Mauricia vytváří atmosféru klidu a pohody. Pokud hledáte místo, kde spojit odpočinek a přírodní krásy, Domaine Les Pailles je tu pro vás.


Počasí Mauricius Domaine Les Pailles


Mauricius je ostrov nacházející se v Indickém oceánu a je známý svým krásným počasím a idylickými plážemi. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Domaine Les Pailles, který nabízí nejen historickou atmosféru, ale i jedinečný pohled na přírodu a počasí.

Domaine Les Pailles se nachází v hlavním městě Port Louis a je jednou z největších turistických atrakcí na Mauriciu. Toto místo zaujme návštěvníky svojí krásnou přírodou a zachovalými historickými budovami, které se datují až do 18. století.

Pokud jde o počasí na Domaine Les Pailles, Mauricius je subtropický ostrov, což znamená, že zde panuje příjemné a teplé počasí po většinu roku. Teploty se pohybují mezi 20 a 30 stupni Celsia a více než 300 slunečnými dny ročně. Nejteplejším měsícem je leden, kdy teploty mohou dosahovat až 35 stupňů Celsia, zatímco nejchladnějším měsícem je srpen s teplotami kolem 22 stupňů Celsia.

Díky příjemnému počasí můžete na Domaine Les Pailles vychutnávat různé venkovní aktivity a atrakce. Například můžete se procházet po okouzlujících zahradách a užívat si vůni a krásu exotických květin a rostlin. Domaine Les Pailles je také často využíváno pro pořádání svateb a slavnostních událostí díky svému romantickému prostředí.

Další zajímavostí na Domaine Les Pailles je historický vláček, který vás zavede na nezapomenutelnou jízdu. Procházejte se po vinuté dráze a obdivujte panoramatické výhledy na ostrov a okolní krajinu. Tato atrakce je oblíbená mezi návštěvníky, kteří si chtějí užít dobrodružný zážitek.

Kromě toho, vítr a počasí na Domaine Les Pailles poskytuje ideální podmínky pro sportovní aktivity, jako je jízda na koni, golfové hřiště a střelba z luku. Pokud jste milovníky adrenalinových zážitků, můžete si vyzkoušet také jízdu na koni nebo na čtyřkolech v okolí domainy.

V neposlední řadě, Domaine Les Pailles nabízí také ukázky tradiční mauricijské kultury a umění. Můžete si prohlédnout tradiční řemeslné práce, jako je vyšívaní a tkání, nebo se podívat na živé vystoupení mauricijské hudby a tance.

Domaine Les Pailles je skutečným klenotem Mauricia, kde můžete zažít jedinečný směs historie, kultury a přírodní krásy. Ať už jste turista nebo místní obyvatel, toto místo vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Ať už se vydáte na procházku zahradami nebo se zůčastníte historického vlaku, budete mít možnost zažít skutečnou mauricijskou pohodu a počasí.


Letenka Mauricius Domaine Les Pailles


Letenka do Mauricia je pro mnoho cestovatelů snem. Tento tropický ostrov v Indickém oceánu nabízí průzračné vody, nádherné pláže a luxusní resorty. Jedním z nich je také Domaine Les Pailles.

Jedná se o nádherný resort vytvořený jako zázemí pro nejlepší poznávací zájezdy na Mauricius. Nachází se na břehu jezera v blízkosti města Port Louis. Celkově je tento resort rozlehlý na více než 1500 hektarech a nabízí svým hostům mnoho aktivit.

Pokud hledáte pobyt na Mauriciu plný zábavy, Domaine Les Pailles je tím správným místem. Především zde najdete nádherný golf resort s 18-ti jamkovým hřištěm a také krokodýlí farmu, kde se můžete podívat na obrovské krokodýly. Není to jen pro děti, ale také pro dospělé, kteří chtějí zažít něco zvláštního.

Kromě aktivit je v resortu i několik restaurací a barů, které nabízí tradiční kreolskou kuchyni i mezinárodní speciality. Nicméně, pokud hledáte opravdový zážitek, doporučujeme si rezervovat stůl v restauraci "Grandissant" která nabízí obědy a večeře s průvodcem, kde se můžete dozvědět více o Mauritiuské kuchyni a tradicích.

Pokud se chcete pobytu na Mauriciu věnovat relaxaci a odpočinku, Domaine Les Pailles poskytuje také wellness a spa centrum, kde si můžete dopřát několik odpočinkových procedur.

Výhodou Domaine Les Pailles je rovněž jeho poloha blízko města Port Louis, takže můžete snadno navštívit město, procházet se po trzích a ochutnat místní speciality.

Celkově, pokud hledáte na Mauriciu luxusní pobyt, Domaine Les Pailles určitě stojí za to. Kdykoliv si tuto dovolenou naplánujete, je třeba si zajistit předem letenku, nejlépe co nejdříve. Letenky na Mauricius se mohou stát velmi drahými a je třeba mít na paměti, že ne všechny lety jsou přímé. Proto je vhodné letenky hledat způsobem, který je pro vás nejvhodnější a nejvýhodnější.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky