Hledejte nejlepší nabídky letenek

Kanada Whistler

Dovolená Kanada Whistler


Kanada má tolik krásných míst, ale pokud hledáte úžasnou lyžařskou dovolenou, pak není lepší destinace než Whistler. Tento resort se nachází necelé dvě hodiny od Vancouveru a nabízí nejen skvělé lyžování, ale také překrásnou přírodu a množství dalších aktivit.

Whistler je největší lyžařské středisko v Severní Americe a nabízí více než 200 sjezdovek a 16 hlavních lanovek. Zahrnuje také dva hory - Whistler a Blackcomb - a lyžaři mají přístup k oběma. Celkově má resort 8 100 akrové území a některé z tratí jsou tak dlouhé, že se zdají být nekonečné.

Lyžování v Whistleru není jen o sjezdovkách. V resortu jsou také mnohé další aktivity, jako jsou turistické trasy, snowshoeing a jízda na saních. Pro ty, kteří rádi lyžují po západu slunce, je na lanovky otevřeno až do 20:00 hodin.

Mimo lyžování nabízí Whistler také mnoho dalších zážitků. Můžete se projet na zipové dráze, vyzkoušet si jízdu v dog sledu nebo se projet na snowmobily. V resortu také najdete mnoho kvalitních restaurací, butiků a nočních barů.

Na rozdíl od mnoha lyžařských resortů v Evropě má Whistler naprosto dokonalou lyžařskou infrastrukturu. Mnoho vleků a lanovek vede přímo z centra resortu, takže nemusíte táhnout lyže několik kilometrů nahoru. Náročnější a zkušenější lyžaři najdou také mnoho obtížných tratí, ale pro začátečníky jsou k dispozici i mnohé méně náročné tratě.

Další věcí, která činí Whistler zvláštním, je jeho překrásné prostředí. Resort se nachází uprostřed hor a z mnoha tratí je vidět nádherný výhled. V oblasti najdete mnoho snežných lesů a přírodních scenérií, které jsou nádhernými pozadími pro lyžování.

Celkově vzato, Whistler je jedním z nejlepších lyžařských resortů na světě. Nabízí nejen skvělé lyžování, ale také mnoho aktivit a překrásné prostředí. Pokud tedy hledáte ideální destinaci pro lyžařskou dovolenou, máte ji právě před sebou.


Ubytování Kanada Whistler


Pokud hledáte úchvatné a jedinečné místo na ubytování, není lepší volbou než Whistler v Kanadě. Whistler leží v Britské Kolumbii, na západě Kanady, a je jedním z nejpopulárnějších lyžařských středisek na světě. S velkolepými horami, malebnou přírodou a bohatými rekreačními možnostmi nabízí Whistler nebývalý zážitek.

Jedním z největších lákadel Whistleru je jeho neuvěřitelná lyžařská infrastruktura. Máte-li rádi zimní sporty, určitě oceníte přítomnost dvou největších horolezeckých středisek ve Spojených státech, která nabízejí stovky kilometrů tratí pro všechny úrovně lyžařů. Navíc v roce 2010 hostil Whistler Zimní olympijské hry, což vedlo k ještě většímu rozvoji lyžařských zařízení a freestyleových parků. Bez ohledu na to, zda jste začátečník, pokročilý sportovec nebo profesionál, Whistler vám poskytne nezapomenutelné lyžařské dobrodružství.

Pokud vás zajímá ubytování ve Whistleru, máte na výběr několik možností. Ve středu města se nachází mnoho luxusních hotelů, které nabízejí prvotřídní služby a pohodlí. Tyto hotely často poskytují přístup ke kvalitní restauraci, lázeňskému centru a dalším zařízením, které vám umožní užít si svůj pobyt naplno.

Pokud hledáte něco příjemnějšího a klidnějšího, měli byste se zaměřit na pronájem soukromých chat nebo apartmánů. Whistler nabízí širokou škálu možností pro pronájem, které vhodně vyhovují jak jednotlivcům, tak rodinám. Můžete si vybrat mezi menšími chatami v šumivých lesích, pohodlnými apartmány ve vesnici nebo dokonce luxusními horskými vilami s bazény a vlastními saunami. Díky těmto možnostem se vždy najde něco, co splní vaše představy o perfektním ubytování.

Whistler je ovšem skvělý nejenom pro lyžování, ale také pro letní rekreaci. Můžete si užít obrovskou síť turistických tras, horských koloběžek a jiných venkovních aktivit. Tento region je také proslulý svou divokou přírodou, ve které můžete pozorovat mnoho druhů zvířat, včetně medvědů a losů.

Pro ty, kteří hledají něco mimořádného, je možnost pronajmout si klidný srub uprostřed přírody, skvělý pro romantickou dovolenou nebo útěk od městského shonu. Tato místa nabízejí krásné výhledy na okolní hory a jezera a jsou zárukou naprostého soukromí.

Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, soukromou chatu nebo srub, ubytování ve Whistleru ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Tento malebný a přepychový horský ráj se postará o to, abyste si užili nezapomenutelnou dovolenou ve skvělých přírodních kulisech. Buďte připraveni zažít pocit klidu, dobrodružství a komfortu ve svém příštím výletu do Whistleru v Kanadě.


Letenka Kanada Whistler


Kanada je známá svou krásnou přírodou a je jedním z nejlepších cílů pro zimní sporty. A jedno z nejoblíbenějších míst pro lyžování a snowboarding je Whistler. Přilákal pozornost milionů návštěvníků z celého světa a stal se pro mnoho lidí jednou z nejoblíbenějších destinací pro zimní dovolenou. A pokud se chystáte navštívit toto kouzelné místo, nevynechejte možnost získat levné letenky do Kanady.

Whistler se nachází v Britské Kolumbii a je domovem jednoho z největších lyžařských středisek v Severní Americe. Jeho sláva přišla v roce 2010, kdy se zde konaly Zimní olympijské hry. Od té doby se stalo synonymem pro luxusní zimní dovolenou s nekonečným množstvím možností.

Letenky do Kanady jsou snadno dostupné z mnoha mezinárodních letišť po celém světě. Můžete se podívat po levných letenkách u svých oblíbených leteckých společností nebo využít online vyhledávače letenek, které vám umožní porovnat ceny a najít nejlepší možnosti. Během zimy jsou obvykle levnější letenky do Kanady, protože se jedná o mimo sezónu.

Po příletu na letiště v Kanadě budete muset cestovat asi 2 hodiny autem nebo autobusem do Whistleru. Existuje mnoho přepravních služeb, které vás tam odvezou, takže nemusíte mít starosti s hledáním dopravy. Po příjezdu do Whistleru se budete moci těšit na některý z nejlepších lyžařských a snowboardových zážitků na světě.

Whistler nabízí nejen krásné sjezdovky a hory, ale také nespočet jiných aktivit. Můžete si naplánovat procházky přírodou, snowshoeing, jízdu na saních tažených psy, skialpinismus a mnoho dalšího. A pokud si dáte přestávku od venkovních aktivit, můžete objevovat město samotné. Whistler Village je plné útulných kaváren, restaurací a butiků, které nabízejí širokou škálu jídel a nákupních možností.

Jednou z největších výhod cestování do Whistleru je i to, že se nachází blízko jiných krásných kanadských destinací, jako je například Vancouver. Pokud plánujete déle zůstat v Kanadě, můžete si udělat vícedenní výlet do této metropole a objevovat její zajímavosti.

Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným lyžařem, Whistler nabízí něco pro každého. Jeho velebené sněhové podmínky, krásné prostředí a nekonečné možnosti zábavy a dobrodružství udělají z vaší zimní dovolené nezapomenutelný zážitek.

Pokud je vaším snem navštívit tuto krásnou destinaci, není nic snazšího než si najít levné letenky do Kanady a vydat se na cestu. Po příjezdu se budete moci ponořit do úchvatného sněhového ráje Whistleru, kde budete mít možnost zažít dovolenou snů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Whistler


1. Jak se dostat do Whistleru z Vancouveru?
Odpověď: Nejsnáze se do Whistleru dostanete autem, kdy cesta trvá přibližně 2 hodiny. Alternativně se můžete vydat autobusem nebo si zapůjčit auto ve Vancouveru.

2. Jaké jsou aktivity, které bychom měli v Whistleru vyzkoušet?
Odpověď: Whistler je známý svými možnostmi pro zimní sporty, jako je sjezdové lyžování a snowboarding. Kromě toho si můžete vyzkoušet i bobovou dráhu, jízdu na sněžném skútru či zipline.

3. Jaké jsou nejlepší ubytovací možnosti v Whistleru?
Odpověď: V Whistleru najdete širokou škálu ubytování, od luxusních hotelů až po levné hostely a apartmány. Některé z nejznámějších hotelů v Whistleru zahrnují Fairmont Chateau Whistler a Four Seasons Resort Whistler.

4. Existují v Whistleru restaurace nabízející tradiční kanadskou kuchyni?
Odpověď: Ano, Whistler nabízí širokou škálu restaurací, včetně těch, které se specializují na tradiční kanadskou kuchyni. Mezi oblíbené patří například restaurace Araxi, Bearfoot Bistro a Rimrock Cafe.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity v Whistleru v létě?
Odpověď: V létě si v Whistleru můžete užít různé outdoorové aktivity, jako je jízda na horském kole, pěší turistika, jízda na koni nebo golf. Také je populární jízda lanovkou na vrchol hory Whistler, odkud se můžete těšit na nádherné výhledy.

6. Které jsou nejlepší lyžařské svahy ve Whistleru?
Odpověď: Whistler je domovem jednoho z největších lyžařských areálů v Severní Americe. Nejznámější svahy jsou Whistler Mountain a Blackcomb Mountain, které nabízejí různorodé terény pro všechny úrovně lyžování.

7. Existují pro děti vhodné aktivity v Whistleru?
Odpověď: Ano, Whistler nabízí mnoho aktivity a atrakcí pro děti. Patří sem například dětské lyžařské školy, rodinné sjezdovky, skluzavky na sněhu a zábavná centra s indoorovými atrakcemi.

8. Kdy je nejlepší čas navštívit Whistler?
Odpověď: Whistler je populární turistickou destinací jak v zimě, tak v létě. V zimě je ideální pro lyžování a snowboarding, zatímco v létě můžete využít venkovní aktivity a vychutnat si krásnou přírodu.


Počasí Kanada Whistler


Whistler, ležící v kanadské provincii Britská Kolumbie, je známý jako jedno z nejlepších zimních středisek na světě. Svými překrásnými horami a velkým množstvím sněhu přitahuje každý rok tisíce turistů, kteří sem zamíří za zážitky na sjezdovkách a dalšími sportovními aktivitami. Ale jaké je počasí v této oblasti?

Whistler se nachází ve vyšší nadmořské výšce, což ovlivňuje jeho klima. Má oceánské podnebí, které je mírné, ale ve srovnání s jinými oblastmi Britské Kolumbie zde dochází k většímu ochlazení. Zimy ve Whistleru jsou obecně chladné a mrazivé a teploty se často pohybují pod bodem mrazu. Průměrné teploty v zimě se pohybují od -5 °C do -10 °C, ale mohou klesnout až k -20 °C.

Díky své nadmořské výšce má Whistler velké množství sněhu. Průměrné srážky v zimě jsou přibližně 360 cm, což umožňuje skvělé zimní středisko ahraje klíčovou roli při zachování kvality sněhu na sjezdovkách. Díky tomu je Whistler jednou z nejlepších destinací pro lyžování a snowboarding.

Jaro a podzim jsou ve Whistleru poměrně krátké období, která jsou charakterizována proměnlivým počasím. Teploty se pohybují od 5 °C do 15 °C, ale mohou se výrazně změnit během jednoho dne. Srážky jsou obvykle nižší než v zimě, ale déšť je celkem častým jevem.

Letní počasí ve Whistleru je velmi příjemné. Teploty se pohybují kolem 20 °C až 25 °C, což je ideální pro outdoorové aktivity. Whistler je také známý svojí krásnou přírodou a letními sportovními aktivitami, jako je turistika, cyklistika a golf.

Je však třeba si uvědomit rozmanitost podnebí a změny počasí ve Whistleru. Místní obyvatelé i návštěvníci by měli být připraveni na různé situace a mít s sebou odpovídající oblečení a vybavení.

Celkově lze říci, že pokud hledáte zimní dovolenou ve skvělém lyžařském středisku, nebudete s volbou Whistleru zklamáni. Jeho chladné zimy a hojnost sněhu vytvářejí ideální podmínky pro zimní sporty. Ať už preferujete zimní radovánky nebo letní aktivity, Whistler nabízí přírodní krásu a pestrou sadu aktivit pro každého.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky