Hledejte nejlepší nabídky letenek

Gambie Paradise Beach

Ubytování Gambie Paradise Beach


Gambie je africká země, která lemuje břehy Atlantického oceánu. Kromě svého pestrého kulturního dědictví a fantastického klimatu nemůže Gambie začínající cestovatele nechat chladnými svými úchvatnými plážemi. Pokud hledáte na své návštěvě Gambie ubytování, určitě vám doporučujeme Paradise Beach.

Paradise Beach se nachází v oblasti Sanyang, která je asi 30 km západně od největšího města Gambie, Banjulu. Tato oblast je rozložena na naprosto úchvatných 6 kilometrech pláže a svým názvem opravdu splňuje očekávání skladeb z rádií.

Paradise Beach nabízí různé druhy ubytování, v závislosti na vašich potřebách a rozpočtu. Můžete si zvolit z následujících možností:

- Bungalovy: tyto luxusní bungalovy jsou ideální pro páry nebo malé skupiny a mají vynikající výhled na oceán. Každý bungalov se skládá z jedné ložnice, koupelny a terasy s posezením.

- Rodinné bungalovy: tyto bungalovy nabízí větší prostor pro skupiny nebo rodiny a jsou vybaveny všemi pohodlími, jako jsou klimatizace, lednice, sprchový kout a další.

- Kempování: pokud máte rádi více dobrodružné zážitky, můžete si pronajmout stan a spát přímo na pláži. Stanové plátno, spacák a karimatku zajišťuje personál resortu.

Všechny jednotky jsou seřazeny směrem k oceánu, aby hosté mohli sledovat západy slunce. Kromě toho je každá jednotka vybavena Wi-Fi a elektrickými zásuvkami, abyste se mohli připojit se světem.

Resort Paradise Beach navíc nabízí i řadu vodních sportů, jako je kitesurfing, windsurfing, paddleboarding nebo jízda na banánu. Pokud hledáte nějakou klasickou relaxaci, nabízejí se masáže a SPA zážitky v rámci pobytu v resortu.

Co se týče stravování, Paradise Beach má v restauraci vynikající nabídku jídel místní i zahraniční kuchyně. Zdroje potravin resortu jsou téměř vždy lokální a domácí i s vegetariánskými možnostmi. Pokud jste vegetariáni či vegani, neváhejte požádat o speciální nabídku jídel.

Paradise Beach je dokonalým místem pro ty, kteří hledají klid, soukromí a ticho. Města Banjul a Serekunda jsou od této destinace vzdáleny cca 30 minut jízdy autem a v resortu není žádná hudba, takže máte příležitost si vychutnat ticho, romantické procházky, rozhovory pod západem slunce a mnoho dalšího.

Takže pokud hledáte klidné a romantické místo na dovolenou v Gambii, doporučujeme Paradise Beach! Je to úchvatné místo, které nabízí optimální zážitky pro návštěvníky za rozumnou cenu.


Letenka Gambie Paradise Beach


Gambie je africká země bohatá na překrásné pláže a exotickou přírodu. Mezi jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších destinací turistů, kteří sem přijíždějí, patří Paradise Beach.

Letenka do Gambie je pro mnohé turisty prvním krokem k odpočinku na slunečních plážích a objevování místní kultury. Paradise Beach nezklame nikoho, kdo touží po dokonalém odpočinku a nekonečném rozplývání se na bílém písku. Pláže Gambie jsou proslulé svou neskutečnou čistotou a klidem.

Kombinace teplého klimatu, azurového moře a krásné písečné pláže dělá z Paradise Beach skutečné nebe na zemi. Tuto pláž najdete na jihu země, poblíž letiště v Banjulu. Je to nejblíže dosažitelná pláž od hlavního města a proto se stala velmi oblíbenou destinací jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.

Na Paradise Beach se můžete těšit na to nejlepší, co Gambie nabízí - teplé sluneční paprsky, palmové stromy, které vytvářejí příjemný stín a vůni kokosových ořechů, a samozřejmě nezapomenutelné výhledy na oceán. Pláž je velmi rozlehlá, takže najdete dostatek prostoru pro soukromí a odpočinek. Odvážlivci se mohou ponořit do teplých vod oceánu, které jsou ideální pro plavání nebo šnorchlování.

Kromě opalování a relaxace můžete na Paradise Beach vyzkoušet také řadu vodních aktivit a sportů. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si zkusit například jízdu na vodním skútru nebo jachting. Milovníci přírody mohou vyrazit na potápění a objevovat fascinující podmořský svět Gamibijského zálivu. Chcete-li se dozvědět více o místním ekosystému a obyvatelích moře, můžete se také připojit k organizovaným rybářským výletům.

Pokud se vám zdá pár dní strávených na Paradise Beach na krátkou dovolenou málo, můžete se ponořit do prozkoumávání okolních atrakcí a památek v oblasti. V blízkosti pláže najdete trhy, kde se prodávají místní suvenýry a tradiční gambijské produkty. V okolních vesnicích můžete také navštívit místní obyvatele a poznat jejich kulturu a tradice.

Gambia Paradise Beach je destinací, která se vryje do paměti a vyvolává nezapomenutelné zážitky. Fúze krásné přírody, teplého klimatu a vřelého pohostinství místních obyvatel Gambie vytváří ideální podmínky pro relaxaci a objevování nových a fascinujících míst.

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku na pláži a vyzkoušení nových dobrodružství, pak je Paradise Beach ve Gambii tím pravým místem pro vás. Ponořte se do jedinečného kousku afrického ráje a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Gambie Paradise Beach


Gambie je malá africká země, která se nachází na západním pobřeží Afriky. Je známá svým krásným počasím, a to zejména na Paradise Beach, která je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v zemi.

Paradise Beach nabízí nádherné pláže s jemným pískem a azurově modrou vodou, což vytváří ideální podmínky pro relaxaci a slunění. Teploty se zde pohybují mezi 25 až 30 stupni Celsia po celý rok, což z ní dělá ideální destinaci, zvláště pro ty, kteří se chtějí vyhnout chladným zimním měsícům.

V Gambii jsou dvě hlavní sezóny - suchá sezóna a deštivá sezóna. Suchá sezóna, která trvá od listopadu do května, je nejlepší čas k návštěvě Paradise Beach. Během této doby jsou teploty příjemně teplé a slunečné, s minimálním množstvím srážek. To znamená, že návštěvníci si mohou užívat slunečních lázní na pláži a aktivit vodních sportů, jako je potápění a surfování, bez obav z deště.

Deštivá sezóna v Gambii trvá od června do října a je charakterizována vyšším množstvím srážek. I když dochází ke zvýšeným dešťovým srážkám, počasí stále zůstává teplé a teploty zřídka klesnou pod 20 stupňů Celsia. Dešťová sezóna však může být pro některé turisty otravná, protože aktivit venku může být omezeno. Nicméně, někteří lidé preferují tuto sezónu kvůli nižším cenám a menšímu počtu turistů.

Pro ty, kteří plánují navštívit Paradise Beach, je důležité vzít v úvahu, že Gambie je převážně muslimská země. Je důležité pro turisty respektovat místní zvyky a oblečení. Přestože na plážích se plavkami není problém, mimo resorty je vhodné dodržovat skromnější oblečení.

Paradise Beach je pláží snů pro mnoho lidí. Krásné počasí, teplá voda a přátelská atmosféra Gambie vytváří ideální podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou. Ať už se rozhodnete navštívit během suché nebo deštivé sezóny, Paradise Beach vás nepřestane okouzlovat svou krásou a pohostinností.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Paradise Beach


Dotaz: Kolik stojí ubytování v Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Ceny závisí na druhu ubytování a délce pobytu. Ve všeobecnosti se pohybují od přibližně 1 000 Kč za noc za jednoduchý pokoj až po 5 000 Kč za luxusní apartmán.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí Gambie Paradise Beach?
Odpověď: V okolí Gambie Paradise Beach jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou procházky po pláži, vodní sporty, safari, nákupy na místních trzích a návštěvy kulturních památek.

Dotaz: Jak se nejlépe dostat do Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Gambie Paradise Beach, je letecky přes letiště v Banjulu. Z letiště můžete využít taxi služby, nebo si půjčit auto.

Dotaz: Je Gambie Paradise Beach vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Ano, Gambie Paradise Beach je vhodná pro rodiny s dětmi. Hotelové vybavení a místní pláže jsou velmi příjemné pro děti, a je zde mnoho aktivit, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Gambie Paradise Beach?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Gambie Paradise Beach je v období od října do května, kdy je zde nejvhodnější počasí pro turistické aktivity. Během letních měsíců může být velmi horko a vlhko.


Dovolená Gambie Paradise Beach


Gambie je jednou z mála afrických zemí, která se může pochlubit nádhernými plážemi a krásným azurovým mořem. Jednou z nejznámějších a nejatraktivnějších pláží v Gambii je Paradise Beach, která je oblíbeným cílem turistů z celého světa.

Paradise Beach se nachází na západním pobřeží Gambie, nedaleko od hlavního města Banjul. Tato pláž se pyšní neuvěřitelně jemným a světlým pískem a klidným azurovým mořem, které je ideální pro koupání a potápění. Voda má příjemnou teplotu po celý rok, takže Paradise Beach je oblíbeným cílem i v zimních měsících.

Co dělá Paradise Beach tak zvláštním a nezapomenutelným, je jeho přírodní krása. Pláž je obklopena tropickou vegetací a palmami, které poskytují dostatek stínu pro ty, kteří se chtějí vyhnout přímému slunečnímu záření. Okolní vegetace je domovem mnoha druhů ptáků a dalších exotických zvířat, což poskytuje další dobrodružství pro ty, kteří se chtějí vydat na průzkum.

Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je Paradise Beach také oblíbeným místem pro vodní sporty. Můžete si vyzkoušet surfování na vlnách, windsurfing, vodní lyže nebo jetové lyžování. Na pláži najdete také mnoho místních provozovatelů, kteří nabízejí výlety loďkou do nedalekého říčního deltového parku Abuko nebo safari v národním parku Kiang West.

Pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek, je Paradise Beach ideálním místem k tomu, aby se odpojili od každodenního stresu. Klid a ticho pláže vám umožní načerpat sílu a nabrat energii. Mnoho turistů se také rozhoduje pro masáže a masážní procedury nabízené místními salóny na pláži.

Pokud hledáte ubytování, na Paradise Beach najdete mnoho luxusních hotelů a resortů, které vám nabízejí prvotřídní služby a pohodlné ubytování. Pokud raději preferujete přirozený způsob života, můžete se rozhodnout pro kempování na pláži a využívat místních zařízení.

Paradise Beach v Gambii je místem, které potěší jak dobrodruhy, tak milovníky relaxace a odpočinku. Jeho nádherná příroda, azurové moře a bílý písek vytvářejí atmosféru skutečného ráje na zemi. Nezáleží na tom, jestli hledáte dobrodružství nebo klid, Paradise Beach vám nabídne vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky