Hledejte nejlepší nabídky letenek

Egypt Hurghada Makadi Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Makadi Bay


1. Jak se nejlépe dostat z letiště Hurghada do Makadi Bay?
- Nejlepší a nejjednodušší způsob je využít taxislužbu, která je k dispozici před letištním terminálem. Jízda trvá přibližně 30-40 minut.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Makadi Bay?
- Ve většině hotelů v Makadi Bay naleznete soukromé pláže, které jsou dobře udržované a nabízejí komfort a pohodlí. Mezi nejlepší pláže patří například Pláž Royal Beach nebo Pláž Sunrise Royal Makadi Resort.

3. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity v Makadi Bay?
- Mezi nejpopulárnější aktivity patří potápění a šnorchlování. Riffy v okolí Makadi Bay jsou úchvatné a skýtají bohatý podmořský život. Další oblíbenou aktivitou je vodní sporty, jako windsurfing, kajak nebo jízda na banánu.

4. Jaké jsou nejlepší hotely v Makadi Bay?
- V Makadi Bay najdete mnoho luxusních hotelů s veškerým komfortem. Mezi nejlepší hotely patří například Sunrise Royal Makadi Resort, Fort Arabesque Resort nebo Cleopatra Luxury Resort - Makadi Bay.

5. Jaké jsou možnosti stravování v Makadi Bay?
- Ve většině hotelů v Makadi Bay jsou k dispozici restaurace s mezinárodní kuchyní. Naleznete zde také různé restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality.

6. Jaké jsou teploty v Makadi Bay během roku?
- Makadi Bay je známá svým teplým podnebím. Průměrné teploty se pohybují od 20°C v zimních měsících (listopad až únor) až k 35°C v létě (červenec a srpen).

7. Jaké jsou oblíbené výlety z Makadi Bay?
- Mezi oblíbené výlety patří výlet do Hurghady, která nabízí nákupní možnosti a možnost navštívit staré město Dahar nebo bazar El-Dahar. Další zajímavý výlet je návštěva Luxoru, který je domovem některých z nejznámějších starověkých egyptských památek.

8. Jaké jsou možnosti dopravy z Makadi Bay na výlety do okolí?
- Pro výlety do Hurghady nebo Luxoru si můžete pronajmout taxi, využít organizovanou dopravu od vašeho hotelu nebo si pronajmout auto. Všechny tyto způsoby dopravy jsou k dispozici a záleží na vašich preferencích a rozpočtu.


Počasí Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je země známá svým teplým a slunečným počasím a jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v této oblasti je Hurghada. Město leží na pobřeží Rudého moře a je oblíbené zejména mezi potápěči a milovníky vodních sportů. Nedaleko Hurghady se nachází další populární turistická lokalita – Makadi Bay.

Hurghada a Makadi Bay jsou známé především svým horkým klimatem. V létě zde teploty dosahují až 40 stupňů Celsia, zatímco v zimě jsou mírnější kolem 20 stupňů Celsia. Tato oblast je tak ideálním místem pro dovolenou u moře a pro každého, kdo touží po slunečním odpočinku.

Léto v Hurghadě a Makadi Bay je příjemně horké a suché. Prakticky neprší a slunce svítí téměř každý den. Tyto podmínky jsou dokonalé pro potápění a šnorchlování, neboť teplota vody v Rudém moři se pohybuje mezi 25 až 30 stupni. Cestovatelé si zde mohou také užít vodní sporty jako je windsurfing, kitesurfing nebo vodní lyžování.

Zimní měsíce ve Hurghadě a Makadi Bay jsou mírnější, ale stále tepelné. Slunce svítí téměř každý den, což návštěvníkům umožňuje relaxovat na pláži či prozkoumávat okolí. Večery jsou obvykle chladnější, ale stále příjemné a slouží k tomu, aby si lidé mohli vychutnat romantickou procházku podél pláže nebo si dopřát večeři na venkovní terase.

Hurghada a Makadi Bay mají také nízkou vlhkost vzduchu, což činí horká letní a teplá zimní období mnohem snesitelnější. Cestovatelé tedy nemusí trpět na pocení či pocit dusna.

Vzhledem k tomu, že Egypt je subtropickou zemí, je třeba dbát na opalování a používat dostatečnou ochranu před slunečními paprsky. Je důležité nosit klobouk, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany a pít dostatek vody, aby se předešlo dehydrataci.

Hurghada a Makadi Bay nabízejí návštěvníkům neuvěřitelné slunečné počasí téměř po celý rok. Turisté se zde mohou těšit na horká léta a mírné zimy, které poskytují ideální podmínky pro dovolenou u moře. Bez ohledu na to, jestli se jedná o potápění, šnorchlování, vodní sporty nebo jednoduché opalování na pláži, Hurghada a Makadi Bay jsou zkrátka rájem pro všechny, kdo touží po slunečním dobrodružství.


Ubytování Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je země, která láká turisty z celého světa svým bohatým kulturním dědictvím a krásnými plážemi. Hurghada a Makadi Bay jsou dvě místa, která si určitě zaslouží Vaši pozornost. Pokud se rozhodnete navštívit Hurghadu, bude pro Vás zajímavé, že se jedná o významné turistické centrum Egypta. Je to město, které nabízí mnoho možností k trávení času až do rána. Hurghada má bohatou historii a několik turistických atrakcí.

Makadi Bay je oblast nacházející se přibližně 30 km na jih od Hurghady. Je to jedno z nejnovějších turistických středisek v této oblasti. Makadi Bay je známý svou krásnou pláží, která nabízí řadu aktivit pro návštěvníky. Pláž je jednou z nejdelších v oblasti a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Pokud hledáte ubytování v této oblasti, máte na výběr mezi mnoha hotely různých kategorií. Například Hurghada Marriott Beach Resort nebo Steigenberger Aqua Magic Hotel jsou ideální pro ty, kteří hledají luxusní ubytování. Tyto hotely nabízejí nádherné pokoje, výbornou službu a rozsáhlé zařízení jako bazény a lázně.

Pro rodiny s dětmi jsou ideálním výběrem hotely jako SUNRISE Romance Resort, SUNRISE Garden Beach Resort & Spa a LABRANDA Royal Makadi. Tyto hotely jsou situovány v blízkosti pláže a nabízejí rozmanitý program pro děti. Navíc nabízí rodinné pokoje, které jsou prostorné a mají oddělenou ložnici pro rodiče.

Pokud hledáte levnější ubytování, máte na výběr z řady hotelů jako je Zahabia Hotel & Beach Resort, Desert Pearl Apartments a Triton Empire Hotel. Tyto hotely nabízejí jednoduché, ale útulné pokoje a základní zařízení.

Kromě ubytování na pláži, máte možnost si pronajmout luxusní apartmány s výhledem na moře. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí mít větší soukromí.

V obou lokalitách najdete v blízkosti řadu restaurací, kaváren a barů. Tyto restaurace nabízejí chutné jídlo a nápoje za rozumné ceny. Můžete si vychutnat tradiční egyptské speciality nebo mezinárodní kuchyni.

Celkově bych doporučil tyto lokality pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a poznat novou kulturu. Egypt nabízí mnoho příležitostí k poznání a odpočinku a Makadi Bay a Hurghada jsou ideálními místy k tomu, aby si toto všechno užili. Zvolte si ubytování a vychutnejte si svůj pobyt!


Letenka Egypt Hurghada Makadi Bay


Letenka do Egypta: Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Hurghadě - Makadi Bay

Pokud plánujete svou dovolenou a hledáte exotickou destinaci plnou slunečních paprsků, úchvatných pláží a nespočtu možností pro zábavu a relaxaci, pak je Egypt právě pro vás. Konkrétně oblíbená destinace Hurghada - Makadi Bay nabízí vše, co si můžete přát pro svou dokonalou dovolenou. A s letenkou do této oblasti se vám otevírá dveře do ráje na Zemi.

Hurghada - Makadi Bay se nachází na východním pobřeží Egypta, přibližně 550 kilometrů od Káhiry. Oblast je známá svými krásnými korálovými útesy, tyrkysovými vodami Rudého moře a neuvěřitelnou biodiverzitou pod hladinou moře. Je to ráj pro milovníky potápění a šnorchlování, kteří mají jedinečnou příležitost objevit fascinující podvodní svět.

Jedním z nejznámějších letovisek v oblasti je Makadi Bay, která se nachází přibližně 30 kilometrů jižně od Hurghady. Makadi Bay nabízí neuvěřitelně krásné pláže s bílým pískem a azurovým mořem, které láká svěžími vlnami k osvěžení. Oblasti také dominují luxusní rezorty, které poskytují vysokou úroveň služeb a možností pro relaxaci a odpočinek.

Během svého pobytu v Hurghadě - Makadi Bay si můžete vychutnat mnoho aktivit a zážitků. Potápějte se v jednom z nejúchvatnějších potápěčských rájů světa a obdivujte pestrou škálu podmořského života. Pojďte si zasurfujte na vlnách Rudého moře nebo si vyzkoušejte windsurfing. Pro milovníky golfu je k dispozici golfový klub Makadi Bay s panoramatickým výhledem na moře.

Pokud máte rádi historii a kulturu, nezapomeňte navštívit starověkou egyptskou památku Luxor, která se nachází přibližně 300 kilometrů od Hurghady. Zde se můžete projít kolem majestátních chrámů a prozkoumat starověké artefakty.

Letenka do Hurghady - Makadi Bay je snadno dostupná z mnoha evropských měst. Mnoho leteckých společností nabízí přímé lety do Hurghady z různých destinací. Můžete si vybrat z široké nabídky letů a najít si tu nejlepší variantu pro vás.

Pokud hledáte dovolenou plnou slunečních radovánek, krásných pláží a úžasných dobrodružství pod mořskou hladinou, pak Hurghada - Makadi Bay je pro vás tou správnou volbou. Nezapomeňte si zakoupit letenku a zažít nezapomenutelnou dovolenou v této exotické a nádherné destinaci. Hurghada - Makadi Bay s vaší letenkou je jedinečným místem pro dovolenou snů.


Dovolená Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je jednou z oblíbených dovolenkových destinácií s mnohými pôvabmi. Medzi najpopulárnejšie miesta patria Hurghada a Makadi Bay, ktoré sú známe vďaka svojim krásnym plážam a pestrému podmorskému životu.

Hurghada je veľký a rušný letoviskovým mestom na východnom pobreží Egypta. Toto miesto má veľmi teplé počasie počas celého roka, čo z neho robí ideálnu destináciu pre dovolenku. Jeho pláže s jemným pieskom a tyrkysovým morom sú neskutočne nádherné. Okrem kúpania sa vo vode môžete tiež venovať rôznym vodným športom ako potápanie, šnorchlovanie alebo vyhľadávanie dobrodružstva na vodnom skútri.

Hurghada je tiež známa svojimi nákupnými centrami, bazármi a trhoviskami, kde môžete nakúpiť tradičné egyptské výrobky ako faraónske sošky, keramiku, drahokamy a mnoho ďalších suvenírov. Miešanica moderných hotelov, reštaurácií a nočných klubov poskytuje v Hurghade aj bohaté nočné život.

Makadi Bay je menšie a pokojnejšie miesto v blízkosti Hurghady, ktoré je ideálne pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a relaxovať. Pláže tu sú menej preplnené a môžete si vychutnať pokojný pobyt na slnečníkoch alebo hammockoch na pláži. Makadi Bay je obľúbená najmä medzi rodinami a pári, ktorí si chcú užiť romantickú dovolenku bez veľkej zhonu.

Okrem plážových aktivít, v Makadi Bay si môžete užiť aj kvalitnú golf. Toto miesto má niekoľko golfových ihrísk s nádhernými výhľadmi na more a púšť. Môžete tiež absolvovať výlet na koralový útes a obdivovať obrovskú rozmanitosť podmorského života, ktorú Egypt ponúka.

Oba tieto destinácie majú tiež bohatú kultúru a históriu, ktorú môžete objavovať. Môžete navštíviť starobylé zrúcaniny a chrámy, ako je známy Luxorský chrám či úžasné pyramidy vo faraónskej ríše ako sú Gíza a Saqqara. Kultúrnym zážitkom je tiež plavba po rieke Níl, kde môžete objavovať egyptskú krajinu a navštíviť tradičné dedinky.

Dovolenka v Egypte v Hurghade alebo Makadi Bay je skutočne exotickým zážitkom, ktorý ponúka krásne pláže, aktivity vo vode, bohatú kultúru a príležitosť na relaxáciu a odpočinok. Svoj čas strávený tam si určite užijete a získate nezabudnuteľné zážitky a spomienky.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky