Hledejte nejlepší nabídky letenek

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ráj pro golfovou srdce v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známá svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky. Ale pro golfisty po celém světě je to také země, která je domovem některých nejlepších golfových hřišť na Karibiku. Jedno z těchto úžasných míst je Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severu ostrova, v krásném přímořském městečku Rio San Juan. Toto hřiště je obklopeno úchvatným přírodním prostředím, které se skládá z panenské pláže, útesů a tropického lesa. Je navrženo tak, aby hráčům poskytlo nezapomenutelný zážitek při hře a zároveň zachovalo přírodní krásy tohoto regionu.

Hřiště, které vzniklo pod taktovkou světově proslulého architekta Roberta Trent Jonese, láká golfisty z celého světa. Má 18 jamek a je považováno za jedno z nejtěžších na Karibiku. Během hry hráči čelí různým výzvám, jako jsou vysoké větry, překážky a náročné greenu. Ale zároveň mají příležitost obdivovat panoramatický výhled na oceán z téměř každého místa na hřišti.

Playa Grande Golf Course je známé svou jedinečnou kombinací kopcovitého terénu a mořských útesů. Hráči zde mají tedy možnost zažít nejen vzrušení ze hry golfu, ale také překrásnou přírodu. Tento harmonický mix přírodních prvků poskytuje hráčům příležitost prozařít své dovednosti na oblouku hřiště a zároveň se těšit z fantastického pohledu na azurovou oblohu a tyrkysové moře.

Kromě skvělého designu nabízí Playa Grande Golf Course také prvotřídní vybavení a služby. Má moderní klubový dům s kompletním obchodem se sportovními potřebami a restaurací. Golfisté zde mohou relaxovat po náročném dni na hřišti a těšit se z vysoce kvalitního občerstvení.

Pokud si přejete strávit dovolenou na Dominikánské republice a jste věrnými fanoušky golfu, neměli byste si nechat ujít příležitost zahrát si na Playa Grande Golf Course. Budete ohromeni jeho krásou, výzvami a exkluzivní atmosférou. A i když jste začátečníkem, můžete si najmout golfového instruktora, který vás provede hrou a pomůže vám zdokonalit vaše dovednosti.

Playa Grande Golf Course je zkrátka nezapomenutelným místem pro každého golfistu. Přijďte a zažijte tento rajský kousek na Dominikánské republice. Vaše golfová dobrodružství na tomto úchvatném hřišti vás nezklame.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je exotická země plná nádherných pláží a sportovních rekreačních aktivit pro turisty z celého světa. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro milovníky golfu je Golf Course Playa Grande, který se nachází na severovýchodě ostrova ve městě Rio San Juan.

Tento parkový golfový resort je rozložen na ploše přes 220 hektarů a nabízí 18ti jamek. Jeho tvůrce, legendární Robert Trent Jones Sr., tento golfový areál navrhl jako jeden z nejtěžších hřišť na světě. Délka hřiště má celkovou délku 7 090 yardů, což jej činí jedním z nejdelších hřišť v Karibiku.

Hráči na Golf Course Playa Grande mohou vychutnat nádherné scenérie, horské pejsaže, tropické houští a nádherné výhledy na Karibské moře. Samotné hřiště má vysoký nárok na dokonalou techniku, ale také nabízí dostatek volnosti, aby si hráči mohli užívat zábavy z golfu.

V blízkosti hřiště jsou k dispozici i luxusní ubytovací možnosti a rodinné restaurace. Pro turisty, kteří mají rádi další rekreační aktivity, jsou poblíž k dispozici nádherné pláže, vodní sporty, šnorchlování a rybaření.

Kromě toho nabízí Playa Grande Golf Course také výukové lekce golfu s kvalifikovanými trenéry, kteří pomáhají vylepšit hráčův golf a zlepšit jeho herní dovednosti.

Výhodou pro turisty je také to, že Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti některých turistických atrakcí a kulturních památek Dominikánské republiky, například pláže Sosua a Cabarete nebo historického města Santo Domingo.

Celkově je Playa Grande Golf Course skvělou volbou pro golfisty, kteří hledají nový a exotický zážitek, a pro každého, kdo se chce dostat z každodenního hluku a stresu, a užít si relaxaci v tropickém prostředí s dokonalými západy slunce a větrem v palmových hájích.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, teplým a slunečným počasím a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť v této destinaci je Playa Grande Golf Course, které se nachází v oblasti Rio San Juan na severu ostrova. Toto hřiště patří mezi nejobtížnější na Karibiku a nabízí jedinečný zážitek pro golfisty všech úrovní.

Playa Grande Golf Course bylo navrženo světoznámým golfovým architektem Robertem Trent Jonesem Senior. Jeho záměrem bylo vytvořit hřiště, které využívá krásné přírodní prostředí a nabízí jedinečné výhledy na oceán. Hřiště se táhne podél pobřeží Atlantského oceánu a místy míjí písečné pláže a vápencové útesy. Kombinace nádherného prostředí a těžkých strategických prvků dělá z této hřiště opravdu zvláštní místo pro golfování.

Hřiště Playa Grande má celkovou délku 7 085 yardů a skládá se z 18 jamek. Každá jamka má svou vlastní složitost a výzvu. Hráči se musí vypořádat s různými překážkami, jako jsou vodní nádrže, duny a záludné fairwaye. Nejobtížnější částí hřiště je Jamka 7, která se nachází na okraji útesu, a hráči musí překonat oceán, aby se dostali na zelenou. Tato jamka poskytuje úžasný výhled na hladinu oceánu a působí jako skutečná atrakce pro golfisty i diváky.

Kromě úžasných výhledů a obtížnosti je Playa Grande Golf Course také známé svým exkluzivním prostředím. Hřiště je součástí luxusního letoviska, které nabízí prvotřídní ubytování, vynikající jídlo a další aktivity pro návštěvníky. Golfisté mají možnost rezervovat si green fee a pronajmout si golfový vozík nebo golfové hole.

Dominikánská republika je skvělou destinací pro golfování a Playa Grande Golf Course je jedním z jejích nejvýznamnějších golfových hřišť. Pokud jste fanoušek golfování a hledáte zážitek na Karibiku, Playa Grande Golf Course by mělo být na vašem seznamu. Toto hřiště vám nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí a obtížných překážek, které si jistě zamilujete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dotazy a odpovědi týkající se hřiště Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Jak se dostat na hřiště Playa Grande Golf Course?
- Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky, asi 1,5 hodiny jízdy od letiště v Puerto Plata. Nejlepší cesta je autem, ačkoli je možné také uspořádat taxíkem nebo pronajatým vozem.

2. Jaké jsou otevírací hodiny hřiště Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course je otevřeno každý den od rána do večera. Přesné otevírací hodiny se mohou lišit a je nejlepší zkontaktovat předem a rezervovat si startovní časy.

3. Jaké jsou poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course se liší podle denní doby, ve které chcete hrát, a sezóny. Nejlepší je kontaktovat hřiště přímo a informovat se o aktuálních cenách.

4. Je na hřišti Playa Grande Golf Course povolený golfový vozík?
- Ano, na hřišti Playa Grande Golf Course je povoleno používat golfové vozíky. Při rezervaci startovního času si můžete pronajmout golfový vozík nebo si ho můžete přinést s sebou.

5. Jaké jsou stravovací možnosti na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course nabízí restauraci s jídelním lístkem, který zahrnuje širokou škálu jídel a nápojů. Můžete si objednat jídlo před nebo po hře nebo si ho vzít s sebou na cestu.

6. Kdy je nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Dominikánská republika má převážně teplé a slunečné počasí po celý rok, což umožňuje hraní golfe téměř po celý rok. Nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course je během sušších měsíců od prosince do dubna, kdy je počasí méně vlhké a teploty jsou mírnější.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými krásnými plážemi, teplým klimatem a úchvatnou přírodou. Jedním z nejvíce fascinujících aspektů této destinace je však také nabídka luxusních ubytovacích možností, které zde najdete.

Jedním z nejprestižnějších a exkluzivních hotelů na Dominikánské republice je Playa Grande Golf Course. Tento luxusní resort se nachází na severu ostrova, v rozlehlém areálu o velikosti přibližně 2 000 akrů. Vynikající poloha Resortu nabízí hostům nádherné výhledy na oceán i okolní zelenou krajinu.

Hlavním tahákem resortu Playa Grande Golf Course je samozřejmě slavné golfové hřiště. Tento par 72 hřiště o rozloze 290 akcí bylo navrženo legendárním golfovým architektem Robertem Trentem Jonem v roce 1995. Je považováno za jedno z nejlepších hřišť v Karibiku a zajisté pro golfisty představuje neodolatelnou výzvu. Pokud jste golfista a hledáte místo, kde si můžete užít hru na profesionální úrovni, resort Playa Grande Golf Course je pro vás ideální volbou.

Ale golf není jediná aktivita, kterou si můžete v resortu užít. Playa Grande Golf Course nabízí také luxusní ubytování ve svých elegantních vilách a apartmánech. Každý pokoj je vkusně zařízen a nabízí hostům soukromí a pohodlí. Kromě toho jsou hostům k dispozici další vybavení jako například bazén, kde se mohou osvěžit, nebo wellness centrum, kde si mohou dopřát uvolňující masáže a jiné procedury.

Dalším lákadlem tohoto resortu je jeho blízkost k nádherným plážím Dominikánské republiky. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti stejnojmenné pláže, která je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Bílý písek, tyrkysově modré moře a nádherné vlny vytváří idylickou krajinu, která vás okouzlí.

Pro ty, kteří si přejí poznat okolní oblast, je v resortu Playa Grande Golf Course také možnost uskutečnit exkurze a výlety. Můžete například navštívit nedaleký národní park El Choco, kde se nachází mnoho unikátních druhů fauny a flory. Také můžete podniknout výlet na nedaleký historický ostrov La Isabela, kde Kryštof Kolumbus přistál v roce 1492.

Pokud hledáte luxusní, exkluzivní a zároveň relaxační destinaci pro svou dovolenou, nemůžete minout resort Playa Grande Golf Course na Dominikánské republice. Ubytování v tomto resortu vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho poté, co se vrátíte domů.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky