Hledejte nejlepší nabídky letenek

Chorvatsko Brusle

Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Brusle


1. Jaké jsou nejlepší bruslařské trasy v Chorvatsku?
Existuje mnoho krásných tras pro bruslení v Chorvatsku, zvláště v zimních resortech jako jsou Platak a Sljeme v pohoří Medvednica. Další populární lokality jsou krajiny kolem Jezera, saňování na Osijeku a bruslení na ledu ve Varaždinu.

2. Kde mohu najít bruslení v Chorvatsku?
Mnoho míst v Chorvatsku nabízí bruslení na přírodních nebo umělých kluzištích. Návštěvníci mohou bruslit na mnoha místech po celém Chorvatsku včetně městských náměstí, sportovních hal, stadionů a turistických areálů.

3. Jaká je nejlepší doba pro bruslení v Chorvatsku?
Nejlepší čas pro bruslení v Chorvatsku je zpravidla v zimě, kdy na mnoha místech padají sněhové vločky a stromy jsou pokryté ledu. V tomto období jsou k dispozici i umělé kluziště v některých městech.

4. Potřebuji si své brusle vzít s sebou nebo si je mohu pronajmout?
Mnoho míst v Chorvatsku nabízí pronájem bruslí, ale není to standard pro všechna místa. Pokud máte své vlastní brusle, je nejlepší je mít s sebou.

5. Je bruslení bezpečné v Chorvatsku?
Organizátoři bruslení věnují pozornost bezpečnosti, a to nejen prostřednictvím dostupného vybavení jako jsou přilby a chrániče, ale také sledují povětrnostní podmínky a případně uzavírají trasy, které by mohly být příliš nebezpečné. Nicméně, jako v jakémkoli dalším sportu, je důležité chránit sebe a své zdraví během bruslení.

6. Jsou brusleníové areály přístupny lidem s omezenou pohyblivostí?
Některé extrémnější trasy mohou být přístupné pouze pro zkušené bruslaře, ale většina brusleníových areálů je přístupná všem. Nicméně, doporučujeme zkontrolovat předem, zda je daná trasa nebo místo vhodné pro lidi s omezenou pohyblivostí.

7. Které další outdoorové aktivity mohu v Chorvatsku provozovat?
Chorvatsko nabízí řadu outdoorových aktivit jako např. horolezectví, horská kola, vodní sporty, potápění, pěší turistiku a mnoho dalších. Záleží jen na vašich osobních preferencích a zájmech.


Počasí Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších letovisek pro evropské dovolené v létě. Turisté se sem sjíždějí ze všech koutů světa, aby zde zažili neuvěřitelné zážitky plné přírodních krás, slunce a nádherného pobřeží Jadranu. Pokud jste však zaměřeni na zimní sporty, jako jsou brusle, budou vás zajímat i informace o místním počasí během zimy.

V Chorvatsku existují skvělé příležitosti k bruslení na přírodních ledových plochách a uměle vytvořených kluzištích. Země je známá svou krásnou krajinou a klidnými městečky, ale stejně tak i extrémními sporty. V zimě se zde můžete těšit na sportovní zážitky, zimní festivaly, kulturní akce a přátelské místní obyvatele.

Chorvatsko může být při správných podmínkách skvělým místem pro bruslení, ale teploty se mohou lišit od regionu k regionu. Například v pohoří Velebit je populace zvyklá na sněhovou kalamitu a v zimě lze tam čekat mnoho sněhu a extrémních podmínek. V dalších částech země může být počasí mnohem mírnější.

Vždy je dobré si prověřit předpověď počasí na místě, kde se chystáte bruslit. Pokud se rozhodnete navštívit umělé kluziště, můžete si být téměř jisti, že tam bude vždy udržována dostatečná teplota a sněhové podmínky budou nezávislé na místním klimatu.

V Chorvatsku se konají i závody v bruslení. Ty se ale konají převážně na uměle vytvořených kluzištích, kde jsou ideální podmínky pro to, aby mohli bruslaři ukázat to nejlepší z toho, co umějí.

Nepřehlédnete-li kvalitní předpovědi počasí, můžete si v Chorvatsku užít neuvěřitelně krásných krajů, kulturu a sportovní zážitky. Bruslení je v Chorvatsku skvělou aktivitou, kterou si mohou užít nejen turisté, ale i místní obyvatelé a organizace v začátku roku pořádají mnoho kulturních a sportovních akcí spojených se zimními sporty. Máte se na co těšit!


Dovolená Chorvatsko Brusle


Každý rok miliony lidí míří na dovolenou do krásného Chorvatska, které je známé svými nádhernými plážemi, půvabnými vesničkami a bohatou historií. Ale co když chcete zažít něco trochu odlišného během své dovolené? Jaké by to bylo strávit čas na bruslích a projet se po malebných promenádách a pobřežích Chorvatska?

Chorvatsko nabízí mnoho možností pro inline bruslaře všech úrovní dovedností. Od velkých měst, jako je Záhřeb nebo Split, po menší přímořská letoviska, jako je Opatija nebo Rovinj, existuje spousta míst, která lze objevovat na bruslích.

Začněme s hlavním městem Záhřebem, které je ideálním místem pro začátek bruslení. Zde se nachází rozsáhlá síť cyklostezek, které jsou vhodné i pro bruslaře. Jede se kolem krásných parků, historických památek a moderních budov. Nejoslnivějším místem pro bruslení je zřejmě promenáda Jarunsko jezero, která nabízí úchvatné výhledy na jezero a okolní přírodu.

Dalším místem, které nelze vynechat, je město Split. Zde můžete bruslit po Riviře, což je slavná pobřežní promenáda, která vede kolem historického centra Splitu. Můžete si užít výhledy na moře, zastavit se v jednom z mnoha kaváren a restaurací a prozkoumat okolí.

Při pobytu v blízkosti Opatije si nenechte ujít Lungomare, což je 12 km dlouhá promenáda vedoucí podél moře. Tato promenáda je ideálním místem pro bruslení, protože nabízí krásné výhledy na moře a okolní krajinu. Některé úseky jsou rovné a vhodné pro rychlou jízdu, zatímco jiné jsou zvlněné a lákají k odpočinku a užívání si výhledu.

Až se dostanete do Rovinje, určitě si vyzkoušejte bruslení po Malem Rovinji, což je staré město ležící na malebném polostrově. Male Rovinj je plný úzkých, křivolakých uliček, malebných náměstí a malebných domů. Je to také skvělé místo pro fotografické zastávky a ochutnávky místních specialit.

Když se rozhodnete strávit dovolenou v Chorvatsku, nezapomeňte si brusle vzít s sebou. Je to skvělý způsob, jak prozkoumat krásy této země a užít si trochu adrenalinu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro bruslení po ulicích velkých měst nebo si užíváte bruslení po pobřeží, Chorvatsko vám určitě poskytne nezapomenutelný zážitek.


Ubytování Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je vyhledávanou destinací pro dovolenou a ubytování zde nabízí širokou škálu možností. Jednou z neobvyklých a zábavných variant je ubytování na bruslích.

Bruslení je populární outdoorovou aktivitou, kterou můžete vykonávat na ledě, ale i na suchu. V Chorvatsku existuje několik míst, která jsou pro bruslaře ideálními cíli. Jedním z nich je malé přístavní město Brusnice, které je přímo pojmenováno podle této disciplíny.

Ubytování v Brusnici je neobvyklé a nabízí vám možnost ubytování přímo na bruslařské dráze. Můžete si pronajmout malebný bruslařský dům se výhledem na moře a každé ráno se probudit ke krásným pohledům na bruslařskou dráhu. Dům je vybaven vším potřebným pro příjemný pobyt a k dispozici je také venkovní prostor s grilem, kde si můžete po večerech připravit chutné opékání.

Bruslení na bruslařské dráze v Brusnici je možné po celý den. Město je vybaveno i malými obchody, ve kterých si můžete půjčit brusle a případně i další vybavení. Pro ty, kteří se chtějí bruslit s profesionály, je v Brusnici také bruslařská škola, která nabízí lekce pro všechny věkové kategorie.

Pokud se rozhodnete pro ubytování na bruslích v Chorvatsku, můžete si být jisti, že se nebudete nudit. Kromě bruslení můžete prozkoumávat města a pláže v okolí, navštívit historické památky nebo se věnovat turistice a vodním sportům.

Chorvatsko je známé svou krásnou přírodou a čistými plážemi, takže si můžete užívat i slunění a koupání. Mnoho pláží je v blízkosti bruslařských dráh, takže si můžete udělat přestávku od bruslení a osvěžit se v moři.

Pokud milujete bruslení a cestování, ubytování na bruslích v Chorvatsku je pro vás ideální volbou. Během své dovolené si můžete užívat krásy chorvatského pobřeží a zároveň se věnovat své oblíbené aktivitě. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou bruslení, slunění, objevování a relaxace.


Letenka Chorvatsko Brusle


Letenky na chorvatské pobřeží jsou k dispozici v celé řadě variant, nicméně pokud hledáte aktivní dovolenou doplněnou o koupání v křišťálově čistém moři, máme pro vás tip: začněte si balit brusle!

Chorvatsko je totiž po roce 2016 opět centrem zájmu milovníků bruslení. Díky nedávnému přetvoření bývalého přístavu Jarun v areál s čtyřmi krytými, celoročními kluzišti Jarun Ice Park, se můžete těšit na pravidelné tréninky, turnaje i exhibice. Pokud plánujete dovolenou přes zimu, určitě si s sebou zabalte své brusle a vyrazte za zážitkem do jednoho z klimatizovaných halových kluzišť.

Kromě hlavního města Záhřebu, kde najdete i dětské ledové hřiště na dvanácti setmetrové dráze, můžete využít i menší města po celé zemi, jako například Slavonski Brod, Osijek, Pula, Rijeka nebo Split. Ve většině případů můžete očekávat k dispozici i půjčovny bruslí a dalšího vybavení.

Když se ale ohřejete dostatečně a máte chuť na něco jiného, proč nevyrazit na kola po břehu Jaderského moře, zahrát si odpoledne plážový volejbal, pronajmout si loď a prozkoumat blízké ostrovy nebo se nechat nadchnout místní kuchyní?

Za jediný den se můžete projít Chorvatskem celé, z jednoho koutu země do druhého, ať už v samostatném rytmu, nežli byste se rozhodli nastoupat z letadla. Zájemci o pobyt na nejoblíbenějším chorvatském ostrově mohou sjednat pobyt na Krku a v blízkém okolí bruslit, potápět se, surfovat nebo prostě odpočívat u moře.

V této oblasti najdete rovněž pestrou nabídku ubytování pro každou peněženku a styl, od luxusních apartmánů s výhledem na moře až po malé penziony v romantických zátočinách. Celá řada vinařských sklípků a restaurací podává lokální speciality a víno, takže vyberte a nechte se rozmazlovat.

Když tedy k bruslím připraveni a sjednanou letenkou už balíte plavky a opalovací krém, tak nezapomeňte na důležitou věc – pozvat své nejlepší kamarády či rodinu na společnou dovolenou!


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky