Hledejte nejlepší nabídky letenek

Belgie De Haan

Letenka Belgie De Haan


De Haan je nádherné pobřežní městečko v Belgii, které se nachází v provincii Západní Flandry. Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou, která spojuje krásné pláže a malebné krajiny, pak je De Haan tou správnou volbou. Kromě toho, že se můžete těšit na ty nejlepší pláže, De Haan nabízí také spoustu jiných zajímavých aktivit pro všechny věkové kategorie.

Jak se dostat do De Haan

Vzhledem k tomu, že De Haan je malé městečko, není v blízkosti většího letiště. Nejlepší volbou tedy bude přistát na letišti v blízkém Oostende, které leží asi 16 km od De Haanu. Můžete si také vybrat letiště v Bruselu, ale poté budete muset cestovat asi 1,5 hodiny vlakem nebo autem. Pokud dáváte přednost pohodlí, můžete využít taxi služby z letiště Oostende, popř. Brusel, která vás do De Haanu dopraví.

Co vidět a co dělat v De Haan

De Haan nabízí nádherné pláže, stejně jako spoustu jiných zajímavých aktivit pro každého. Pokud máte rádi historii, musíte navštívit Muzeum abbaia v rodišti belgického malíře Constanta Permeke.

Nezapomeňte se projít kolem krajiny De Haan zvané Grâce-Dieu. Tato krásná procházka vám nabídne nejkrásnější výhled na pobřeží. Pokud máte kolo, můžete se vydat na cykloturistiku na některou z mnoha tras, které jsou v De Haanu k dispozici.

Navštivte také nedaleké město Bruges, které je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst v Evropě. Bruges je plné uměleckých památek, gotických kostelů a malebných kanálů, které vám zpříjemní víkendovou návštěvu.

Co jíst a pít v De Haan

De Haan nabízí nejlepší restaurace v oblasti. Pokud rádi jedíte ryby a plody moře, nezapomeňte ochutnat místní speciality. V De Haanu najdete také mnoho kaváren a barů, kde si můžete vychutnat belgické pivo.

De Haan je skvělým místem pro strávení dovolené. Nabízí nádherné pláže, historické památky a mnoho dalších zajímavostí. Pokud ještě nevíte, kam vyrazit na dovolenou, De Haan je tou správnou volbou.


Ubytování Belgie De Haan


Belgie je země bohatá na krásná místa, která stojí za to navštívit. Jedním z těchto míst je i malebné městečko De Haan, které se nachází na belgickém pobřeží Severního moře. Tohle malebné místo nabízí nejen krásné pláže a přírodu, ale také skvělé možnosti ubytování.

Pokud hledáte ubytování v De Haan, máte na výběr z různých možností. Město nabízí jak luxusní hotely, tak i levnější alternativy, jako jsou penziony a apartmány. Každý si zde najde ideální možnost pro svůj pobyt.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, je ideální volbou například Historisch Logement De Grote 14. Tento hotel nabízí ubytování ve stylu starobylého dánského hostince, který byl postaven v roce 1907. Hosté zde mohou očekávat krásně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Kromě toho je zde také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční belgickou kuchyni.

Jednou z dalších možností je B&B Maison Rabelais, které se nachází nedaleko od pláže. Toto ubytování nabízí příjemné pokoje a je ideální pro ty, kteří preferují klidnější prostředí. Majitelé se zde snaží zajistit co nejlepší pohodlí pro své hosty a rádi Vám doporučí nejlepší místa k návštěvě v okolí.

Pokud hledáte něco více nezávislého, můžete se rozhodnout pro pronájem apartmánu. De Haan nabízí několik možností pro pronájem krásných a moderních apartmánů v blízkosti pláže. Tyto apartmány jsou vybaveny veškerým komfortem a umožňují Vám si svůj pobyt naplno užít.

De Haan je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi klidnou dovolenou u moře. Procházkou po malebných uličkách můžete navštívit místní obchody, restaurace a kavárny, kde se můžete posilnit nebo ochutnat tradiční belgickou čokoládu. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, jako je například historické město Bruggy.

Buďte si jisti, že bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, belgické město De Haan Vám poskytne skvělý zážitek a nezapomenutelnou dovolenou u moře.


Počasí Belgie De Haan


Belgie je země ležící v západní Evropě a jedno z jejích nejznámějších letovisek je De Haan. Toto malebné město se nachází na belgickém pobřeží Severního moře a je oblíbeným cílem turistů zejména v letních měsících. Jednou z důležitých informací, které by vás jako návštěvníka zajímaly, je samozřejmě počasí.

Počasí v De Haan je typické pro belgické pobřeží, které je ovlivněno Atlantickým oceánem. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty pohybují kolem 20-25°C. V těchto měsících je na pobřeží často příjemný vánek, který zpříjemňuje pobyt na pláži. Je však dobré si vzít s sebou i teplejší oblečení, protože večery mohou být chladnější.

Jaro a podzim jsou v De Haan mírné, s teplotami kolem 10-15°C. V těchto obdobích je možné se setkat se srážkami, takže je vhodné mít při sebe deštník či pláštěnku. Na druhou stranu, jaro a podzim nabízí krásnou přírodu a klidnou atmosféru, které mnoho turistů ocení.

Zima v De Haan je chladná, s teplotami okolo 0-5°C. Sníh není příliš častým jevem, ale pokud ho napadne, vytváří to nádhernou zimní atmosféru. V zimě je nutné se oblékat tepleji a být připraven na větrné počasí.

Před cestou do De Haan je vždy dobré zkontrolovat předpověď počasí, aby jste si mohli přizpůsobit své plány. Existuje mnoho webových stránek a mobilních aplikací, které poskytují aktuální informace o počasí.

Belgie je známá svými změnlivými klimatickými podmínkami, takže i když tam naplánujete dovolenou na pláži, buďte připraveni na to, že počasí může být nečekané. Přestože De Haan nabízí krásné pláže a moře, je zde také mnoho dalších aktivit a památek, které můžete navštívit, pokud se počasí zhorší.

Celkově vzato, počasí v De Haan je převážně příjemné a ideální pro turistiku, plážové aktivity a procházky podél pobřeží. Buďte však připraveni na každou variantu a užijte si krásy tohoto malebného města!


Nejčastější dotazy a odpovědi Belgie De Haan


Q: Jaké je nejlepší období k návštěvě De Haan v Belgii?
A: Záleží na vašich preferencích. V létě je to ideální místo pro dovolenou na pláži, v zimě zase pro procházky a relaxaci v klidu.

Q: Můžu v De Haan koupat se s mým psem?
A: Ano, koupání s domácími mazlíčky je povoleno na určených místech.

Q: Jak se nejlépe dopravit do De Haan z Bruselu?
A: Nejlépe je použít vlak nebo autobus. Cesta trvá zhruba hodinu a půl.

Q: Jsou v De Haan přístupné cyklostezky?
A: Ano, De Haan má rozvinutou síť cyklostezek, které vás zavedou do okolní přírody.

Q: Kde se dá najít ubytování v De Haan?
A: V De Haan je mnoho možností ubytování - hotely, apartmány, penziony, kempy a další. Doporučujeme použít internetové rezervační stránky.

Q: Jaké památky a atrakce mohu navštívit v De Haan?
A: V De Haan se nachází mnoho historických budov a muzeí, ale také golfové hřiště, akvapark, zábavní park a další.

Q: Jaké jsou nejlepší restaurace v De Haan?
A: V De Haan najdete mnoho skvělých restaurací s nabídkou belgické kuchyně. Doporučujeme vyzkoušet La República, Brasserie Albert, Oesterput nebo Bistro Berto.

Q: Je v De Haan možné vyzkoušet surfování?
A: Ano, surfování je oblíbená aktivita mezi návštěvníky De Haan, nejbližší pláže pro surfování jsou v Oostende a Blankenberge.

Q: Kde se dají nakoupit suvenýry v De Haan?
A: V De Haan najdete mnoho obchodů a krámů, kde se dají zakoupit suvenýry jako jsou postýlky, keramika, dřevěné hračky a další.


Dovolená Belgie De Haan


De Haan: Přírodní krása a klid na belgickém pobřeží

Belgie je známá nejen svými historickými památkami a bohatou kulturou, ale také svými krásnými plážemi a přírodními zázraky. Jedním z těchto prostředí je De Haan, malebná obec s přístavním městem na severním pobřeží Belgie.

De Haan se nachází v provincii Západní Flandry, nedaleko od Ostende a Bruggy. Je to oblíbená dovolenková destinace mezi belgickými a zahraničními turisty, kteří hledají klid a relaxaci v příjemném přímořském prostředí.

Jedno z nejvíce lákavých lákadel De Haan je jeho dlouhá písčitá pláž, která se táhne na vzdálenost téměř 11 kilometrů. Pláž De Haan byla oceněna "Modrou vlajkou", což je mezinárodní ekologická značka pro kvalitu a čistotu pláže. Turisté si zde mohou užívat slunečních paprsků, koupat se v moři, podnikat procházky po písčitých dunách nebo si zahrát oblíbené plážové sporty.

Ve městě De Haan samotném najdete malebnou architekturu s pozoruhodnými námořními domy z 19. století. Vycházející ze secesního stylu, tyto domy připomínají viktoriánské architektonické trendy a tvoří unikátní atmosféru celé obce. Procházkou ulicemi si lze vychutnat pohled na historické budovy, zahradní terasy a malebné uličky.

Dalším turistickým symbolem De Haan je rozsáhlý přírodní park Zeebos. Leží přímo u pobřeží a je ideálním místem pro procházky a pikniky v přírodě. Můžete zde objevovat přírodní flóru a faunu a pozorovat různé druhy ptáků. Přímo u přístavu existuje také možnost zapůjčení lodě nebo kajaku pro zábavné vodní aktivity na pláži.

De Haan je také známý svými golfovými hřišti a je jedním z nejžádanějších golfových míst na belgickém pobřeží. Golfoví nadšenci mohou si užít hru na mezinárodních golfových hřištích s nádherným výhledem na moře a okolní krajinu.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat nejen přírodu, ale také místní kulturu, je tu mnoho muzeí, galerií a restaurací nabízejících tradiční belgickou kuchyni a renomované belgické pivo. De Haan také pořádá různé kulturní a rekreační akce během léta, jako jsou koncerty, festivaly a trhy.

Belgie je skvělým cílem pro dovolenou, a De Haan poskytuje svým návštěvníkům kombinaci překrásné přírody, zábavy a klidu na pobřeží. Ať už chcete jen relaxovat na pláži, objevovat místní architekturu, hrát si na golfovém hřišti nebo procházet parky, De Haan vás nepřestane překvapovat svým krásným prostředím a přátelskou atmosférou.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky