Hledejte nejlepší nabídky letenek

Bahamy Acklins Island

Dovolená Bahamy Acklins Island


Acklins Island je jednou z nejvíce kouzelných a neposkvrněných destinací na Bahamách. Tato ostrovní ráj se nachází v jižní části Bahamského oblouku a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z dovolené.

Acklins Island se pyšní širokými plážemi, tyrkysově modrou vodou a neproniknutým korálovým útesem. Turisté sem proudí, aby si užili relaxaci na opuštěných plážích a objevili zázračný podvodní svět. Ostrov je také známý svou bohatou faunou a flórou, což ho činí ideálním místem pro milovníky přírody a pozorovatele ptáků.

Acklins Island je zcela odlehlý a nedotčený civilizací, což znamená, že nabízí autentický zájem těm, kteří hledají klid a odpočinek. Na ostrově není mnoho turistických center nebo resortů, což umožňuje návštěvníkům opravdu prozkoumat přírodu a zažít skutečnou bahamskou kulturu.

Jednou z hlavních atrakcí na Acklins Island je rybaření. Ostrov je mekou pro rybářské nadšence, kteří sem přicházejí lovit kostěné ryby, tarpony, marlíny a mnoho dalších druhů ryb. Voda kolem ostrova je bohatá na ryby a zajímavé útvary korálového útesu poskytují jedinečný zážitek ze šnorchlování a potápění.

Další oblíbenou činností na Acklins Island je procházka po ostrově. Díky své nedotčené krajině a odlehlým plážím je ideálním místem pro pěší túry a objevování. Turisté se mohou vydat na procházku po místních vesnicích, kde mohou setkat přátelské místní obyvatele a zakoupat se do místní kultury.

Acklins Island je také známý jako ráj pro pozorování ptáků. Ostrov je domovem mnoha druhů ptáků, jako jsou flaminga růžová, bahamská kolibřík nebo chaluha stromová. Tato oblast je vyhlášeným biotopem a mnoho zdejších druhů je chráněných. Turisté mohou strávit hodiny pozorováním ptáků a procházením místních bažin a mangrovových lesů.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je možné si pronajmout kajak nebo malou loď a prozkoumat nedotčená pobřeží a laguny. Zajímavé je také využít možnosti rybolovu na vlastní pěst, kdy si můžete chytit svůj vlastní večeři.

Dovolená na Acklins Island je jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Neproniknutá příroda, nádherné pláže a rozmanitá fauna a flóra nabízejí jedinečný únik z každodenního života. Kombinace odpočinku, dobrodružství a objevování vytváří příznivé prostředí pro dokonalou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Acklins Island


1. Jak se dostanu na Acklins Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlépe je se na Vysočině dostat letecky. Existují pravidelné lety z hlavního města Nassau na Acklins Island.

2. Jaké jsou turistické atrakce na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je známý svými nedotčenými plážemi, úchvatnými korálovými útesy a fantastickými možnostmi šnorchlování a potápění. Turisté také mohou využít různé vodní sporty, rybolov a prozkoumávat přírodní rezervace na ostrově.

3. Kde mohu ubytovat na Acklins Island?
Odpověď: Existuje několik menších hotelů a penzionů na Acklins Island, které nabízejí ubytování turistům. Je dobré si rezervovat ubytování předem, protože je na ostrově omezená kapacita.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Acklins Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Acklins Island je během zimních a jarních měsíců, kdy jsou teploty příjemnější a pravděpodobnost hurikánů je nízká.

5. Jaké jsou možnosti dopravy na Acklins Island?
Odpověď: Na Acklins Island existují vnitrostátní lety z Nassau. Na ostrově je také možné se pohybovat po silnicích nebo si najmout auto.

6. Existují nějaké restaurace nebo obchody na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je malý ostrov s omezenou infrastrukturou, ale najdete zde několik restaurací, které nabízejí místní kuchyni. Co se týče obchodů, zásoby jsou omezené, je proto doporučeno si nakupovat potřeby před příjezdem na ostrov.

7. Jaká je místní měna na Acklins Island?
Odpověď: Místní měnou na Bahamách včetně Acklins Island je bahamský dolar (BSD). Většina obchodů a zařízení na ostrově přijímá také americké dolary.

8. Jaké jsou možnosti výletů z Acklins Island?
Odpověď: Z Acklins Island je možné podniknout výlety na okolní ostrovy a korálové útesy. Existují také lodní výlety za účelem rybolovu. Přímo na ostrově je také možné prozkoumat přírodní rezervace a historické památky.

9. Jaké jsou místní zvyky a tradice na Acklins Island?
Odpověď: Místní obyvatelé Acklins Island jsou známí svou pohostinností a teplým přístupem ke zahraničním návštěvníkům. Kultura je silně ovlivněna africkými a britskými tradicemi. Místní hudba, tanec a jídlo jsou důležitou součástí místní kultury.

10. Jaká je přírodní scenérie na Acklins Island?
Odpověď: Acklins Island je známý svým přírodním bohatstvím, včetně pláží, mangrovových bažin, jezer a pobřežních lagun. Ostrov je také domovem pro různé druhy ptáků a mořských živočichů.


Letenka Bahamy Acklins Island


Letenka na Bahamy - Objevte krásy Acklins Island

Pláže s jemným bílým pískem, průzračné tyrkysové moře a neporušená příroda - to všechno nabízí Acklins Island, jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách. Pokud toužíte po dovolené, která vás odpojí od každodenního shonu a umožní vám zažít pravou exotiku, letenka na Bahamy, konkrétně na Acklins Island, je tím pravým řešením.

Acklins Island se nachází na jihovýchodě Baham a patří do tzv. Out Islands, což jsou ostrovy vzdálené od hlavní turistické trasy. Díky své odlehlosti si Acklins Island uchoval svou autentičnost a nedotčenost moderní civilizací. Tato nejjižnější ze Severních Out Islands láká cestovatele svou jedinečnou přírodou a nádhernými plážemi, které jsou opředené místními legendami.

K nejznámějším plážím na Acklins Island patří French Wells Beach, kde se můžete procházet po bílém písku a pozorovat ohromující výhled na azurové moře. Na severu ostrova naleznete pláže kao White Cay, kde budete moci relaxovat v osamocení a korálovatých dunách. Pro milovníky potápění nebo šnorchlování je na pláži pomyslnou cukroušem tesané kórále, o které byste se měli potkat.

Acklins Island je rovněž rájem pro rybáře, protože nabízí některé z nejlepších rybářských lokalit na Bahamách. Zdejší vody jsou bohaté na ryby jako je tuna, wahoo, dorado či bonefish, který je zde zvláště populární. Místní rybáři vám rádi sdělí své tipy a triky, které vám umožní zažít nezapomenutelný rybářský zážitek.

Acklins Island je také rájem pro ornitology a přírodovědce. Na ostrově se nachází přírodní rezervace Acklins a Crooked Island Land & Sea Park, která je domovem ohrožených druhů ptáků, jako je například karibská racek nebo bankivský krahujec. Průzkumníci přírody budou nadšeni vyhlídkami na mangrovníkové bažiny, zátoky plné mořských ještěrek nebo endemického hada Acklins rock iguana.

Samotné letovisko je na Acklins Island stále poměrně řídké a není zde žádný hotelový komplex. Turisté zde nacházejí svou ubytování v soukromých domech, chatkách nebo menších letoviscích. Pokud tedy hledáte klidnou a odpočinkovou dovolenou na Bahamách, Acklins Island je pro vás tou správnou volbou.

Pokud jste přesvědčeni, že Acklins Island je tou pravou destinací pro vás, můžete získat letenku na Bahamy s odletem na hlavní ostrov Nassau a odtud je možné dopravit se lodí na Acklins Island. Existují také malé letiště na ostrově, na které je možné přiletět z hlavního města.

Nenechte si ujít příležitost objevit jedno z nejkrásnějších a nejautentičtějších míst na Bahamách. Letenka na Acklins Island vám umožní zažít dovolenou snů plnou krásné přírody, nekonečných pláží a přátelských místních obyvatel. Chytněte svou letenku a zažijte dobrodružství na Acklins Islandu!


Počasí Bahamy Acklins Island


Bahamy Acklins Island je jedním z nejkrásnějších míst na Bahamách. Tato malá ostrovní skupina se nachází v Atlantském oceánu a je to ráj pro ty, kteří milují slunce, pláže a neuvěřitelně modrou vodu. Ale jaké je počasí na této malebné destinaci?

Acklins Island má typické subtropické počasí, které je charakterizováno vysokými teplotami a vlhkým vzduchem po celý rok. Průměrná teplota v zimě (listopad až březen) se pohybuje kolem 24 °C a v létě (červenec až září) dosahuje až 32 °C. Teplota moře je v průměru 27 °C, což z něj činí ideální místo pro potápění, šnorchlování a další vodní aktivity.

Může se zdát, že o takovém místě neexistuje něco jako deštivé období, ale pravda je trochu jiná. Bahamy Acklins Island zažívají sezónní dešťové období od června do října, které je způsobeno převážně atmosférickými frontami a tropickými bouřemi. Ve třech měsících (červen, červenec a srpen) patří Bahamy mezi oblasti s největším výskytem tropických bouří. Během tohoto období může být počasí nestabilní a příležitostně může dojít k přeháňkám.

Nejlepší čas na návštěvu Baham Bahamy Acklins Island je v období od října do dubna, kdy je počasí velmi příjemné. Teploty jsou mírnější a je méně pravděpodobné, že se setkáte s deštěm. V těchto měsících se můžete těšit na slunečné dny a teplejší teploty ideální pro koupání a opalování.

Je však důležité si uvědomit, že počasí je přirozeně nepředvídatelné a může se změnit během krátké doby. Proto je vždy dobré sledovat předpovědi počasí před cestou na ostrov a připravit si vhodné oblečení a obuv. Měli byste také být informováni o bezpečnostních opatřeních v případě tropických bouří a hurikánů, které by mohly ohrozit pobyt na ostrově.

Acklins Island je nádherným místem s bohatou přírodou a nádhernými plážemi. Ať už se rozhodnete navštívit tuto oblíbenou turistickou destinaci kdykoli během roku, počasí a okolní krása vás určitě ohromí. Buďte připraveni na slunečné dny a teplé moře, ale nezapomeňte také na možnost přechodného deště v dešťovém období.


Ubytování Bahamy Acklins Island


Bahamy Acklins Island je jedním z nejkrásnějších a nejuzdravujících míst v Karibiku. Tento ostrov nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky, které vyvolají pocit pohody a naplní jejich srdce radostí. S výběrem ubytování na Bahamách Acklins Island si můžete užít pravou karibskou atmosféru a pobyt zde vám bude nezapomenutelný.

Většina turistů, kteří navštíví Bahamy Acklins Island, se ubytuje v jednom z místních hotelů nebo resortů. Tyto zařízení nabízejí širokou škálu možností pro různé typy cestovatelů, od luxusních pokojů pro páry až po plnohodnotné apartmány pro rodiny s dětmi.

Jedním z nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených hotelů na ostrově je The Lodge at Acklins Island. Tento hotel se nachází na pláži a nabízí luxusní pokoje a apartmány s širokým výhledem na moře. Hosté si zde mohou užít nejen krásné prostředí, ale také výbornou kuchyni a řadu aktivit v oblasti vodních sportů.

Dalším populárním ubytováním na Bahamách Acklins Island je hotel Chester's Highway Inn, který nabízí cenově dostupné pokoje v blízkosti hlavních turistických atrakcí na ostrově. Tento hotel je ideální volbou pro ty, kteří hledají příjemné ubytování s vynikající polohou.

Pokud rádi cestujete individuálně, můžete si pronajmout místní plážovou chatu. Tyto chaty jsou ideální pro jednotlivce nebo páry a nabízejí pohodlné zázemí pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v krásném prostředí s výhledem na moře.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, je možné si pronajmout jednodušší a cenově dostupnější ubytování u místních obyvatel v obcích na ostrově. Tyto ubytování vám umožní poznat místní zvyky a tradice a také ochutnat místní kuchyni.

Acklins Island nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže a řadu aktivit na vodě, ale také unikátní ubytování, které umožňuje cítit se jako doma na tomto krásném ostrově v Karibiku. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si zvolíte, pobyt na Bahamách Acklins Island bude nezapomenutelný.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky