Hledejte nejlepší nabídky letenek

Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)

Letenka Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina je země, která se pyšní mnoha krásami, a jednou z nich je Patagonie. Tato oblast se nachází na jižním konci Jižní Ameriky a je tvořena nádhernou divokou přírodou, hory, ledovci, jezera a pláže. Pokud se chystáte navštívit tento nádherný kout světa, letenka do Patagonie je tím nejlepším způsobem, jak se tam dostat.

Bariloche, El Calafate a Ushuaia jsou tři hlavní turistické destinace v Patagonii. Bariloche, nacházející se v provincii Rio Negro, je známý svými horskými chatami, jezery a horami. Je to také výchozí bod pro mnoho dobrodružství v Patagonii, jako je trekking a horolezectví. Město je také známé svou gastronomií a místními specialitami, jako je čokoláda a pivovarnictví.

El Calafate je dalším místem, které stojí za návštěvu. Toto malé městečko se nachází v provincii Santa Cruz a je domovem pro mnoho ledovců v oblasti, včetně Perito Moreno, což je nejrozlehlejší a nejslavnější z nich. El Calafate je také populární turistickou destinací pro outdoorové aktivity, jako je trekking nebo jízda na koni.

Posledním místem, které navštívit z letenka Patagonie je Ushuaia. Nachází se v provincii Tierra del Fuego a je to nejjižnější město na světě. Toto město je obklopeno ledem a horami a je výchozím bodem pro mnoho expedic na jižním pólu. Ushuaia je také známá svými jantarovými plážemi a vynikajícími mořskými plody.

Pokud se rozhodnete vydat do těchto krásných míst v Patagonii, letenka do Argentina je tím nejlepším způsobem, jak se tam dostat. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízí lety do Buenos Aires, což je hlavní město Argentiny. Z Buenos Aires se pak můžete dostat do těchto tří měst pozemním dopravním prostředkem.

V Patagonii je stále mnoho míst k objevení, ať už hledáte dobrodružství na horách, či klidné a osamělé pláže. Pokud chcete prožít unikátní zážitek, pak letenka Argentina Patagonie je tím nejlepším způsobem, jak tam dorazit.


Ubytování Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina Patagonie je jedinečným a malebným místem, které nabízí nádhernou přírodu a jedinečné zážitky. Tento region se nachází na jižní části Argentiny a je domovem několika slavných měst včetně Bariloche, El Calafate a Ushuaia. Pokud plánujete navštívit tyto krásné destinace, měli byste vědět, že výběr ubytování je klíčovým faktorem pro váš příjemný pobyt.

Bariloche, známý také jako "Argentinská Švýcarsko", je obklopen Andami a nachází se u jezera Nahuel Huapi. Toto město je především populární pro své vrcholky, jelikož se nachází v blízkosti národního parku Nahuel Huapi. Protože je to oblíbené turistické středisko, zde najdete mnoho různých typů ubytování. Od luxusních hotelů s výhledem na jezero a hory až po útulné horské chaty a penziony, veškeré potřeby návštěvníků jsou zde uspokojeny.

El Calafate, další důležité město v Patagonii, je známé především svými ledovci. Toto město je bránou do národního parku Los Glaciares, kde najdete jednu z nejslavnějších památek v regionu - Perito Moreno. Pobyt v El Calafate vám umožní prozkoumat tuto přírodní krásu a další ledovce v této oblasti. V tomto městě najdete různé možnosti ubytování, od pohodlných hotelů až po hostely a apartmány.

Ushuaia, která je považována za nejjižnější město na světě, je dalším důležitým bodem návštěvníků v Argentině Patagonie. Nachází se na samém konci světa a je výchozím bodem pro výpravy do Antarktidy. Ushuaia je také bránou do národního parku Tierra del Fuego, který nabízí nádherné výhledy na fjordy, vodopády a přírodní rezervace. Když jde o ubytování, město nabízí různé možnosti, od luxusních hotelů až po útulné horské chatky s výhledem na moře.

Při výběru ubytování v Argentině Patagonie je důležité vzít v úvahu své potřeby a preference. Pokud máte rádi přírodu a chcete strávit čas v národních parcích, může být vhodné zvolit hotel nebo penzion v blízkosti těchto oblastí. Pokud preferujete pohodlí a luxus, měli byste se zaměřit na hotely s vyšším standardem a širokou nabídkou služeb.

Při rezervaci ubytování v Argentině Patagonie je dobré začít co nejdříve, zejména pokud navštívíte populární místa, jako je Bariloche, El Calafate a Ushuaia. Tyto destinace jsou velmi oblíbené a mohou být rychle vyprodané, zejména během hlavní turistické sezóny, která trvá od listopadu do března.

V každém případě vám ubytování v Argentině Patagonie poskytne útulné a pohodlné zázemí pro vaše dobrodružství v této nádherné části světa. Nezáleží na tom, jestli rádi objevujete ledovce, pohoru, jezera nebo se pouštíte do dobrodružných výletů, vhodně zvolené ubytování vám umožní odpočinout si a nabrat nové síly po dni plném zážitků.


Dovolená Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina je země plná přírodních krás a fascinujících destinací a jedno z nejpopulárnějších míst, které mnoho turistů vyhledává, je Patagonie. Tato rozlehlá oblast se nachází na jižním cípu Jižní Ameriky a láká návštěvníky svou dechberoucí krajinou, ledovci a horskými štíty.

Jedno z nejvíce známých míst v Patagonii je Bariloche. Tato malebná horská oblast se nachází při jižním okraji And a nabízí nádherné jezera, lesy a sněžné vrcholky. Je známá jako argentinský "švýcarský Alps" a je oblíbenou destinací jak turistů, kteří hledají klid a relaxaci, tak pro dobrodruhy, kteří si chtějí vyzkoušet lyžování nebo trekking. Zdejší jezera, jako je Nahuel Huapi, dávají možnost pro plavby lodí a kajakem. Kromě turistiky nabízí Bariloche také skvělé gastronomické zážitky, zejména je zde známá produkce čokolády a piva.

Dalším nezapomenutelným místem v Patagonii je El Calafate. Toto město, pojmenované podle místní bobule, je vstupní branou k nejznámějšímu ledovci v oblasti - Perito Moreno. Ledovec je obrovský a návštěvníci mají možnost prozkoumat jeho ledové rozsahy a šplhat po něm. Je to jedinečný zážitek a pohled na toto ohromující přírodní dílo určitě stojí za to. El Calafate také nabízí různé turistické aktivity, jako je jízda na koni a výlety lodí na jezero Argentino, které je plné ledů z jiných blízkých ledovců.

Posledním, avšak ne méně zásadním místem v Patagonii je Ushuaia, nejjižnější město na světě. Toto město ležící na pobřeží Beagleova průlivu je výchozím bodem pro výlety do Tierra del Fuego, argentinské části Patagonie. Pro mnoho návštěvníků je Ushuaia bránou k Antarktidě, protože odtud vyplouvají výpravy do této odlehlé části světa. Město samo o sobě je malebné, s barevnými domy a poutavým muzeem a láká turisty, kteří hledají možnosti pro vodní sporty jako kajak, rybolov a plavbu lodí.

Celá oblast Patagonie je plná neuvěřitelně krásné a nedotčené přírody. Turisté si mohou vychutnat nádherné výhledy na hory a ledovce, prozkoumávat národní parky a pozorovat místní divokou zvěř. Je to úžasné místo pro ty, kteří milují dobrodružství a přírodu.

Pro ty, kteří hledají dovolenou plnou přírodních krás a adrenalinu, je Patagonie v Argentině perfektní destinací. Bariloche, El Calafate a Ushuaia nabízejí nespočet možností prozkoumat tuto ohromující oblast a zažít světově proslulé přírodní zázraky. Patagonie je bezpochyby vzácný klenot naší planety, který stojí za to objevit.


Počasí Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentinská Patagonie je místem dramatických kontrastů a nepředvídatelného počasí. Bariloche, El Calafate a Ushuaia jsou tři nejzápadnější města v Argentině, které jsou známé pro svou krásu, divokou přírodu a unikátní krajiny. Když se chystáte navštívit tuto část světa, musíte se připravit na různá překvapení od počasí, které může být velmi proměnlivé a nevypočitatelné. Následující článek vám poskytne více informací o počasí v těchto třech městech.

Bariloche

Bariloche se nachází v Andách a je často spojováno s jihoamerickými Alpami. Když se chystáte navštívit Bariloche, musíte si pamatovat, že počasí se může velmi rychle změnit. V zimě – od června do srpna – se můžete těšit na mnoho sněhu a teploty se mohou snadno dostat pod bod mrazu. V létě – od prosince do února – jsou teploty teplejší a denní teploty se mohou pohybovat až kolem 25 °C, s chladnými nocemi.

El Calafate

El Calafate je nejlepším místem k návštěvě ledu Perito Moreno, který se nachází v Národním parku Los Glaciares. Vzhledem k jeho geografické poloze má El Calafate podobné počasí jako Bariloche, ale s nižšími teplotami. V zimě se může teplota snadno dostat až k -10 °C, ale v létě mohou být teploty také velmi příjemné, s denními teplotami kolem 20 °C. Počasí je poměrně nevypočitatelné a změny jsou velmi rychlé.

Ushuaia

Ushuaia je nejjižnější město na světě. Nachází se v Tierra del Fuego a je obklopeno národními parky a ledovci. Když přijedete do Ushuaia v zimě od června do srpna, můžete očekávat teploty kolem -5°C (nejčastěji) nebo nižší a mnoho sněhu. V létě – od prosince do února – se teploty mohou vyšplhat až na 18 °C, ale s chladnými noci.

Celkově je Patagonie známá pro její proměnlivé počasí, což znamená, že je důležité si vzít s sebou oblečení na všechny příležitosti. Výlety do Patagonie mohou být náročné a náročné, tak si s sebou nezapomeňte vzít i správnou výbavu na turistiku. Pokud se ale skutečně chcete těšit na toto krásné místo bez překvapení, pak byste měli zvážit letní návštěvu, kdy jsou teploty příjemnější a kdy si můžete užít všechny outdoorové sporty, které tato oblast nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Dotaz: Jaké jsou nejlepší způsoby dopravy mezi Bariloche, El Calafate a Ushuaia?
Odpověď: Mezi těmito destinacemi je možné cestovat letecky, autobusem nebo pronájmem auta. Letadlem je nejrychlejší a nejpohodlnější možností, zatímco autobusy jsou časté a silniční síť je relativně dobře vyvinutá. Pronájem auta je také populární, zejména pro ty, kteří chtějí mít větší flexibilitu při cestování.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Bariloche, El Calafate a Ushuaia?
Odpověď: Bariloche je oblíbeným cílem jak v zimě, díky svému skvělému lyžařskému středisku, tak i v létě, kdy můžete využít outdoorové aktivity a krásné jezera. El Calafate je nejlépe navštívit mezi prosincem a březnem, kdy je možné vidět množství ledovců, včetně slavného Perito Moreno. Ushuaia je nejlépe navštívit během jižního léta (prosinec až březen), přičemž během této doby máte největší šanci na dobrou viditelnost a možnost cestovat do Antarktidy.

Dotaz: Jaká jsou nejlepší místa k návštěvě v této oblasti?
Odpověď: V Bariloche se turisté často vydávají do národního parku Nahuel Huapi, na jezero Nahuel Huapi a na Cerro Catedral, jednu z největších lyžařských oblastí v Jižní Americe. V El Calafate je největší atrakcí Perito Moreno, impozantní ledovec, který se pravidelně tvoří a rozbíjí. V Ushuaii můžete navštívit národní park Tierra del Fuego a plavbu po Beagleově průlivu, která vás zavede k ptačím ostrovům, fosilním vrstvám a výhledům na působivou horskou krajinu.

Dotaz: Jaké jsou možnosti outdoorových aktivit v Patagonii?
Odpověď: Patagonie je rájem pro outdoorové aktivity. V Bariloche si můžete vychutnat lyžování, pěší turistiku, horskou cyklistiku, rybaření nebo jízdu na koni. V El Calafate můžete podniknout výlety na ledovce, jako je Perito Moreno nebo ledovec Upsala. V Ushuaii můžete vyzkoušet treking na ledovcích, plavby na kajaku, křižovky nebo výlety do divoké přírody.

Dotaz: Jaké jsou typické speciality argentinské kuchyně v Patagonii?
Odpověď: V Patagonii můžete ochutnat tradiční argentinské maso, jako je hovězí, jehněčí a divočina, která je často grilována na parillu (argentinském grilu). Také můžete ochutnat speciality z mořských plodů, jako je king krab nebo tradiční patagonskou rybu zvanou merluza negra. Je také oblíbený yerba mate, tradiční osvěžující nápoj.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky