Hledejte nejlepší nabídky letenek

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Dovolená Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Jste fanouškem golfu a zároveň toužíte po exotické dovolené? Tak tedy, povíme vám o velmi lákavém cíli - Cedar Valley Golf Course na Antigue a Barbudě.

Antigua a Barbuda jsou dvě ostrovy v Karibiku, které jsou známé svými bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Tyto ostrovy jsou také domovem několika golfových hřišť, z nichž nejznámějším je Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course je 18jamkové hřiště o délce 6 157 metrů, které nabízí úžasný výhled na překrásnou krajinu ostrova. Navrhl ho Ralf Aldridge, který do hřiště zakomponoval přírodní prvky, jako jsou písečné duny a místní vegetace.

Hřiště je v celkově dobrém stavu a poskytuje hráčům různé výzvy. Zahrnuje zvlněné fairwaye, strategicky umístěné bunkry a různé překážky, které mají dopad na strategii a techniku hráče. Přítomnost výjimečného tropického počasí dodává hřišti další kouzlo a zajišťuje, že hráči si hru opravdu užijí.

Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo zkušený golfista, Cedar Valley Golf Course vám nabídne skvělý zážitek. Pro začátečníky je k dispozici golfová akademie, kde se mohou naučit základy a zlepšit své dovednosti. Pokročilí hráči si také mohou pronajmout golfovou soupravu, pokud si přinese vlastní.

Vedle golfu nabízí Cedar Valley Golf Course také další vybavení a služby. Je zde golfový obchod, kde si můžete koupit špičkové golfová vybavení a oblečení. Pokud si chcete odpočinout, můžete si zajít na lehké občerstvení do klubovny a vychutnat si krásný výhled.

Při plánování dovolené na Antiguy a Barbudy je Cedar Valley Golf Course skvělou volbou pro golfisty. Po hře si můžete užít relaxaci na krásných plážích, prozkoumat okolní ostrovy nebo si vychutnat místní kuchyni. Místní lidé jsou přátelští a pohostinní a rádi vám pomohou s jakýmikoli dotazy nebo požadavky.

Takže pokud jste golfista a hledáte nové a exotické místo pro hru, Cedar Valley Golf Course na Antigue a Barbudě je ideální volbou. Skvělé golfové podmínky, nádherná příroda a teplé tropické počasí skladem. Nechte se unášet atmosférou Karibiku a užijte si nezapomenutelnou golfovou dovolenou na Cedar Valley Golf Course.


Ubytování Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course je jedním z nejvíce ceněných a oblíbených golfových hřišť v Antigua a Barbuda. Nachází se v blízkosti hlavního města St. John's a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu, oceán a souostroví.

Hřiště bylo otevřeno v roce 1970 a od té doby se stalo neodmyslitelnou součástí turistického průmyslu této karibské destinace. Je obklopeno tropickou vegetací a má perfektně udržované fairwaye a greeny. Je také dobře známý svým obtížným terénem, který klade vysoké nároky na dovednosti hráčů.

Cedar Valley Golf Course nabízí 18 jamkové hřiště s délkou přes 6 000 yardů. Hráči zde naleznou různé výzvy, včetně strmých kopcovitých částí, vodních překážek a bunkrů. Hřiště je vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče.

Pokud si plánujete zahrát na Cedar Valley Golf Course, můžete si vybrat z několika možností ubytování v jeho blízkosti. V okolí se nachází několik luxusních letovisek a hotelů, které nabízejí pohodlné a elegantní prostředí. Tyto ubytovací možnosti často disponují exkluzivním přístupem k hřišti a golfovým zařízením.

Pro ty, kteří hledají něco více soukromého a přirozeného, je tu také možnost pronajmout si vilu nebo apartmán poblíž hřiště. Mnoho z těchto ubytování má vlastní bazén, zahradu a grilovací prostory, což poskytuje ideální prostředí pro relaxaci po dni stráveném na hřišti.

Cedar Valley Golf Course nenabízí pouze fantastickou hru a krásné ubytování, ale také širokou škálu dalších služeb a zařízení. Na hřišti naleznete profesionální prodejnu golfového vybavení, golfovou akademii a golfový klub, kde můžete po skončení hry posezení u drinku.

Pro ty, kteří hledají více než jen golf, je v blízkosti hřiště také mnoho dalších aktivit a atrakcí. Antigua a Barbuda jsou známy svými nádhernými plážemi, které nabízejí možnosti potápění, šnorchlování a další vodní sporty. Můžete si také vyzkoušet výlety na lodi, procházky po okolních horách nebo si prohlédnout historická místa a památky v St. John's.

Cedar Valley Golf Course je skutečně jedním z nejlepších míst pro ubytování a hru na golfových hřištích v Antigua a Barbuda. Nabízí nádherné prostředí, kvalitní ubytování a širokou škálu zábavy a odpočinku. Ať už jste golfista nebo pouze hledáte relaxaci v luxusním prostředí, Cedar Valley Golf Course a jeho okolí vám přinášejí vše, co si můžete přát.


Počasí Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course: Ráj pro golfovou dovolenou

Pokud jste nadšeným golfistou a hledáte nové a exotické místo pro svou golfovou dovolenou, pak byste neměli přehlédnout Cedar Valley Golf Course na ostrovech Antigua a Barbuda.

Antigua a Barbuda jsou dvě malebná ostrovní teritoria v Karibiku. S krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a slunečním počasím po většinu roku jsou tyto dvě souostroví oblíbeným cílem turistů z celého světa. A právě na Antice se nachází Cedar Valley Golf Course, což je jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v této oblasti.

Cedar Valley Golf Course se rozkládá na ploše více než 6000 yardů a nabízí 18 jamek. Hřiště bylo navrženo renomovaným kanadským architektem Richardem Aldenem, což zaručuje nejen neuvěřitelnou krásu, ale také vysoce kvalitní podmínky pro golfisty všech úrovní.

Jednou z největších předností Cedar Valley Golf Course je jeho umístění. Hřiště je obklopeno tropickou vegetací a nádhernou přírodou, což poskytuje hráčům unikátní atmosféru. Navíc, díky své poloze na svahu, nabízí golfové hřiště Cedar Valley úžasný výhled na okolní krajinu a moře.

Počasí na Antice je příznivé po většinu roku. Díky své poloze v Karibiku, ostrov Antigua má horké, slunečné počasí s teplotami kolem 25-30°C téměř po celý rok. Vítr z Atlantiku vytváří také ideální podmínky pro golf, což ocení zejména profesionální hráči.

Cedar Valley Golf Course je vybaven moderními zařízeními a po dohrání kola si můžete odpočinout v luxusním klubovém domě s výhledem na hřiště. Klubový dům nabízí také vyhlášenou restauraci, kde si můžete vychutnat gastronomické speciality Antiguy a Barbudy.

Pokud plánujete navštívit Cedar Valley Golf Course, je doporučeno předem rezervovat startovní časy. Hřiště je velmi oblíbené mezi místními i zahraničními hráči, a proto je lepší si své místo zajistit v předstihu. Navíc, být součástí golfového hřiště Cedar Valley je zážitek, který si nenecháte ujít.

Antigua a Barbuda jsou nejen rájem pro golfisty, ale také nabízí mnoho dalších aktivit jako potápění, plavání nebo procházky po krásných plážích. Po svém dni stráveném na Cedar Valley Golf Course si můžete odpočinout a relaxovat na jedné z mnoha pláží s bílým pískem a klidným mořem.

Cedar Valley Golf Course je určitě místem, které zaujme každého golfistu. Krásné prostředí, vynikající golfová podmínky a přátelská atmosféra dělají z tohoto hřiště skutečného pokladu Caribbeasu. Ať už jste profesionální hráč nebo začátečník, Cedar Valley Golf Course vás zcela určitě okouzlí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


1. Jakou délku má Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Cedar Valley Golf Course má délku 5 932 yardů (cca 5 427 metrů).

2. Jaké jsou otevírací hodiny Cedar Valley Golf Course?
Golf Course je otevřen od pondělí do neděle od 6:30 do 17:00 hodin.

3. Jak se mohu zaregistrovat na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Registrace na hřišti se provádí přímo na místě. Stačí se dostavit v otevírací hodiny a požádat o registraci.

4. Jaké jsou poplatky za vstup na Cedar Valley Golf Course?
Cena za kolo golfového hřiště se pohybuje kolem 100 USD za osobu, včetně pronájmu vozíku na golfové vozíky.

5. Je nutná rezervace předem, nebo můžu přijít na hřiště kdykoliv?
I když rezervace není nezbytná, doporučuje se vzhledem k omezené kapacitě hřiště Cedar Valley rezervovat si místo předem, aby byla zajištěna dostupnost.

6. Můžu na hřišti Cedar Valley Golf Course zaplatit kreditní kartou?
Ano, na hřišti Cedar Valley je možné platit kreditní kartou.

7. Nabízí hřiště Cedar Valley golfovou výuku?
Ano, Cedar Valley Golf Course nabízí golfovou výuku pro hráče všech úrovní. Je možné si najmout golfovího profesionála, který poskytne individuální lekce.

8. Kde se nachází Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Golf Course se nachází v Cedar Valley, nedaleko hlavního města ostrova St. John's.

9. Má Cedar Valley Golf Course restauraci nebo snack bar?
Ano, na hřišti Cedar Valley Golf Course se nachází restaurace, která nabízí rozmanité menu a občerstvení.

10. Je nutné dodržovat golfovou etiketu na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Ano, na Cedar Valley Golf Course je očekáváno, že hráči budou dodržovat golfovou etiketu, zahrnující například dodržování pravidel oblékání a řádné chování na hřišti.


Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course na Antigui a Barbudě – ráj pro golfisty

Antigua a Barbuda jsou známé svou krásnou krajinou, slunečným počasím a nádhernými plážemi. Ale to nejsou jediné atrakce, které tyto dvě karibské ostrovy nabízejí. Pro golfovou komunitu je největším lákadlem místní golfové hřiště – Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v hlavním městě ostrova, St. John's. Hřiště bylo vytvořeno v roce 1970 pod vedením slavného kanadského golfisty Stanleyho Thompsona a od té doby hostilo mnoho prestižních golfových turnajů. Hřiště se nachází v nádherném prostředí přírody, které zahrnuje bažinaté oblasti, vodní překážky a tropickou vegetaci.

Cedar Valley Golf Course je par 70 hřiště, které nabízí nepřekonatelnou výzvu pro hráče všech úrovní. Hřiště je známé svými úzkými fairwayemi a strategickými vodními překážkami. Některé jamky vyžadují precizní údery, aby se vyhnuli stromům a vodním plochám, zatímco jiné nabízí volnější prostor pro více riskující hráče.

Zahájení hry na Cedar Valley Golf Course je jedinečným zážitkem. Jakmile se dostanete na první jamku, budete okouzleni nádhernými výhledy na nedotčenou přírodu ostrova. Svěží oceanický vzduch a sluneční paprsky vás budou provázet během vaší golfové plavby.

Nejenže je Cedar Valley Golf Course známé svým nádherným designem, ale také poskytuje prvotřídní vybavení pro hráče. Na hřišti jsou dostupné půjčovny golfových vozíků, vybavených kufrů a golfových holek. K dispozici je také golfový obchod, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení nebo si nechat upravit své golfové hole.

Po skončení hry si můžete odpočinout v Cedar Valley Golf Course Clubhouse. Tento prostorný a elegantní klubový dům nabízí relaxační interiér, venkovní terasy a vynikající jídlo a pití. Můžete se posilnit po náročné hře a sdílet zážitky s ostatními golfisty.

Pokud se chystáte navštívit Antiguu a Barbudu a jste golfistou, návštěva Cedar Valley Golf Course by neměla chybět na vašem itineráři. Toto krásné golfové hřiště vám nabídne nezapomenutelnou golfovou zkušenost spojenou s nádhernou přírodou a přátelskou atmosférou. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, Cedar Valley Golf Course bude představovat výzvu pro vás a zároveň umožní vychutnat si úžasný pobyt na karibských ostrovech.


Zajištění nejlepší ceny

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Vyhledat letenky